Зручні і безпечні пози під час вагітності для сексу

Нормальна людина не може тривалий час обходитися без сексу. Навіть якщо партнерка носить довгоочікуваного дитини, а раніше використовувані пози під час вагітності небезпечні, чоловік не перестає бажати інтиму.

Пози при вагітності для сексу

Відео про пози для сексу під час вагітності
Слід зазначити, що лікарі не забороняють вагітним займатися сексом, а навпаки – іноді настійно його рекомендують, адже секс дозволяє розслабитися і поліпшити самопочуття, а разом з ним – відносини між партнерами. Вирішити цю проблему допомагають зручні і безпечні пози, які не зашкодять майбутньому малюку і порадують його батьків можливістю мати регулярне статеве життя.

Безпечних поз для сексу можна нарахувати не менше двадцяти-тридцяти, от тільки є одне «але». Багато з них досить складними і незручні, особливо, якщо живіт майбутньої мами змушує рахуватися зі своїми розмірами. Саме тому ми зупинимося на п’яти основних позах – простих, зручних і безпечних.

Секс під час вагітності корисний обом партнерам. Чоловікові він дозволяє задовольнити природні потреби, а жінці – відчути себе бажаною. Часто майбутні батьки відмовляють собі в цьому задоволенні зі страху нашкодити плоду. А адже уникнути негативних наслідків так легко – достатньо змінити пози при вагітності.

Варіація «місіонерської» пози

Ця поза дуже схожа на місійну, але при цьому має деякі відмінності. Чоловік, щоб жодним чином не натиснути на живіт партнерки, в процесі статевого акту спирається на свої коліна і витягнуті руки.

Жінка, лежачи на спині, не повинна робити ніяких рухів ногами і стегнами, а також відчувати навантаження – тільки задоволення.

Поза 1«У»


Таке сполучення можливо при розташуванні тел партнерів у вигляді літери «У», коли чоловік є підставою, а жінка – продовженням. При цьому жінка лежить на спині, під кутом 45 градусів до чоловіка, таз якого обхоплює ногами. Це дозволяє партнеру не тільки легко проникнути в партнерку, але і мінімізувати зіткнення з її тілом.

Поза 2«Наїзниця»

Дуже зручною і безпечною визнана поза «наїзниця». Жінка може не тільки керувати процесом, але і не турбуватися про майбутнє дитину незалежно від терміну вагітності, так як сама стежить за глибиною і силою проникнення. Не варто використовувати цю позу тільки наприкінці третього семестру, коли рухатися стає особливо важко, в результаті чого секс може доставити лише дискомфорт і неприємні відчуття.

І ще одне зауваження до даної позі – переміщення тіла жінка повинна проводити вперед-назад, а не вгору-вниз. Таким чином фізичне навантаження значно знижується, а ефект від статевого акту залишається тим самим.

Поза 3«Спляча красуня»

Ця поза дозволяє жінці повністю розслабитися, а чоловікові відкриває широку свободу дій. Жінка лежить на боці, спиною до чоловіка, підібгавши ноги в колінах. При цьому останній може пестити партнерку руками, посилюючи її задоволення, адже йому доступні всі частини її тіла.

Любителі анального сексу також можуть взяти дану позу на озброєння!

Поза 4«Колінно-ліктьова» поза

У цій позиції чоловік також виявляється позаду жінки, яка стає на карачки. Це одне з найбільш комфортних положень для вагітної жінки. У даній позі м’язи її спини практично не напружуються.

Якщо статевий акт затягується, партнерка може прилягти на руки, підклавши під груди подушку. При цьому майбутній тато не повинен забувати контролювати свої рухи, не захоплюючись і не нарощуючи їх амплітуду до максимуму, як і глибину проникнення.

Оральний секс

На відео розповідається про секс під час вагітності
Пози позами, а в кінці останнього триместру краще всього зупинитися на оральному сексі. При хорошому самопочутті вагітної протипоказань до даного виду сексу, крім передачі низки інфекцій.

Саме тому чоловікові рекомендовано здати аналізи, щоб виключити або вилікувати можливі захворювання. В ідеалі майбутній тато здає всі аналізи ще до зачаття дитини, коли він тільки з’являється в планах. Таким чином, майбутні батьки можуть не хвилюватися про здоров’я свого чада і вільно віддаватися утіх, насолоджуючись кожним дотиком і поцілунком.

Обмеження і правила безпеки


Вибираючи позу для сексу під час вагітності, майбутня мама попередньо повинна дізнатися у свого лікуючого лікаря, чи немає у неї протипоказань до сексуального життя, а також ознайомитися з правилами безпеки. Протипоказанням до сексу може стати загроза викидня. Це буває рідко. Але як кажуть «береженого Бог береже», а матуся повинна берегти свого майбутнього малюка. А ще вона повинна пам’ятати про його татові і його фізіологічні потреби. Так, вагітність змінює його життя. Але вона не повинна перетворювати її в пекло.

Отримуйте задоволення від вагітності разом зі своїм партнером. Тоді він обов’язково повною мірою розділить з вами всі радості і негаразди по догляду за новонародженим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *