Яке кільце дарує хлопець, роблячи пропозицію


Кільце, є непорушним символом скріплення відносин між людьми. Ще з давніх часів чоловіки дарували своїм жінкам, показуючи їм своє особливе ставлення. Подарувати дівчині кільце, роблячи пропозицію – це означає показати всю силу своєї любові і твердість намірів.

Далеко не всі обізнані про те, яке повинно бути кільце, щоб воно задовольнило всіх. Для дівчини воно значить набагато більше, ніж просто ювелірна прикраса. Кільце, що дарує наречений їй на заручини це не тільки гарна річ, це інший статус, інший спосіб життя і самі кращі зміни в житті.

Купити кільце в даний час не проблема, головне завдання ставиться під час вибору прикраси для заручин. Яку вибрати модель, як дізнатися розмір, який дорогоцінний метал підійде для такого випадку? В цих питаннях спробуємо зараз розібратися.

Яким має бути перстень на заручини?

Хлопець, вирішив зробити пропозицію своїй коханій, найбільше переймається вибором моделі кільця. Йому не хочеться розчарувати свою обраницю, тому він запитує поради у всіх своїх друзів, знайомих і навіть батьків.

  • Вивчіть смак обраниці. В першу чергу перстень на заручини має підходити вашій дівчині, сподобається їй. Слід краще вивчити її смак і не зайвим буде переглянути ювелірну моду, оскільки на прикраси мода змінюється також швидко, як і на одяг, взуття та аксесуари.
  • Дізнайтеся розмір. Якщо ви раніше не дарували кільця своїй дівчині, то визначити його розмір буде однією з важливих задач при виборі кільця для заручин. Запитати безпосередньо буде негарно, тим більше що ви можете видати свої наміри і зіпсувати сюрприз. Тому або питаємо у її сестри, мами, близької подруги, або заміряємо її кільце, коли вона зніме його. Слід врахувати, що розмір середнього пальця може відрізнятися від безіменного на одну одиницю.
  • Виберіть камінь. Найчастіше при заручини дарують кільце з каменем. Який він буде для вашої обраниці – вирішувати вам. Не всім по кишені дорогоцінні камені такі як алмаз(діамант), смарагд, рубін, сапфір. Ви можете сміливо замінити їх на напівкоштовні, а краще всього вибрати, який камінь підходить під знак зодіаку вашого коханого і придбати кільце з ним.
  • Підберіть метал. Традиційно кільця на заручини прийнято купувати із золота. Якщо ви не консервативні в цьому, можете сміливо вибирати з інших металів. Деякі «нагороджені» алергію на певні види металів та не можуть носити ні ювелірні прикраси, ні аксесуари, врахуйте це при виборі.

В особливих випадках, саме кільце для заручин стає першою фамільною цінністю, що ви передасте своїм дітям.

Коли дарують перстень на заручини

У більшості випадків, кільце дарується в той час, коли власне і роблять пропозицію. Після того як дівчина погоджується, вона стає нареченою і ви повідомляєте друзям, близьким та родичам про свої заручини.

Буває так, що хлопець з дівчиною призначають офіційну дату заручин і вона збігається з датою подачі заяви в загс. В цей день, як правило, організовується урочиста вечеря з близькими родичами. У цьому випадку кільце необхідно дарувати після того, як дасте один-одному урочисті клятви у вічній любові.

Вибір кільця справа суто індивідуальна для кожного. Тут питання не тільки фінансовий, але й естетичний та психологічний. Бувають випадки, що кільце зроблене з дроту від шампанського, подароване, приміром, у новорічну ніч стає талісманом міцної сім’ї і непорушного союзу. Але це більше виняток, ніж правило.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *