Як зв’язати шарф спицями для початківців

Почати в’язати шарф – найлегше для тих, хто хоче навчитися цьому мистецтву. Адже саме проста в’язання шарфа допомагає придбати досить цінні навички, які стануть у нагоді при подальшій роботі.

Якщо ви вже маєте уявлення, що таке лицьова і виворітна петля, то можна приступати до створеного шедевра.

Під час в’язання, вам не будуть потрібні ні викрійки, ні зшивати виріб після в’язання. Просто потрібно ретельно дотримуватися інструкції і не пропускати жодної петлі – тоді на виході у вас вийде чудовий шарф.

Опис схеми звичайного в’язання шарфа

Ширина самого простого шарфа повинна бути від десяти до тридцяти сантиметрів. Довжина на ваше розсуду від метра до двох, а то й більше. Нитки для в’язання шарфа підійдуть будь-які, не тільки за кольором, але і по товщині. Якщо, приміром, взяти різнокольорові нитки, то шарф вийти досить оригінальним, і на такій колірній гамі буде видно всі лінії, які ви провязали.

Але для шарфа, якщо ви тільки взяли спиці в руки, не обов’язково підбирати візерунок. Можна зв’язати його двосторонньої в’язкою. При цьому, у шарфа не буде виворітного боку.

Також, для в’язання шарфа можна використовувати платочную в’язку. Це не складно. Просто при в’язці потрібно міняти спиці. Вони відрізняються по товщині. До прикладу, десять рядів ви в’яжете спицями номер дев’ять, потім номер два, потім номер десять або який-небудь інший. Все на ваш розсуд. Завдяки такій в’язці, шарф буде виглядати дуже оригінально, хоча буде виконано дуже просто і без особливих зусиль.

Після того, як ви зрозуміли, що зв’язати шарф починаючому зовсім не важко, тоді можна приступати до мистецтва.

Перед тим, як приступати до в’язання, потрібно визначитися з точною довжиною шарфика. Якщо вам сподобався вузький і короткий шарфик, то для нього не потрібно багато петель, досить двадцять. А якщо ви захотіли широкий шарф, то петель знадобитися не менше, ніж п’ятдесят. Дуже важливо звернути увагу на нитки, які ви вибрали, адже чим товщі нитки для в’язання, тим менше буде потрібно петель і навпаки.

Починаємо в’язати шарф. Прості правила для новачків

Для початку потрібно вибрати спиці, якими вам буде зручно в’язати. Потім наберіть необхідну кількість петель і визначаємося з візерунком. Якщо вам сподобався смугастий шарф, то можна включити фантазію і робити смужки будь-якої ширини і будь-якого кольору. Смуги можна зробити однакового розміру, а можна і чергувати смуги, широкі і вузькі. Оптимальна довжина шарфа – півтора метра. Таку довжину дуже швидко зв’язати, і вам не набридне це заняття. Після того, як ваша робота готова, потрібно закріпити краю шарфа, тобто закрити петлі. Це можна зробити гачком або за допомогою бахроми.
Для бахроми знадобляться нитки різних кольорів, приблизно за п’ятнадцять сантиметрів. Потім їх слід скласти навпіл і акуратно пришити до країв шарфа.

Також, при в’язання шарфа можна включити свою фантазію, і творити все, що вам заманеться. Але дуже важливо не перестаратися.

Кілька порад для новачків, які хочуть зв’язати шарфик

Для того, щоб зв’язати шарфик для дитини, потрібно взяти м’яку і тонку пряжу для в’язання. Такі нитки не будуть колоти шийку дитини, а також дратувати шкіру. Але при цьому, шарф з такої пряжі відмінно буде гріти вашої дитини.

При покупці ниток для в’язання, потрібно звертати увагу на упаковку. На упаковці ниток часто пишуть якими спицями потрібно працювати. Але якщо ви візьмете спиці більше, ніж вказано на упаковці, то ваше виріб вийти набагато більше і еластичнішою. Але не рекомендується використовувати спиці, менше за номером, ніж вказано на упаковці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *