Як зробити сюрприз дружині


Кожна жінка завжди буде рада будь-якому подарунку або сюрпризу. Не дивлячись на те, що ви тривалий час перебуваєте у шлюбі, вам необхідно балувати свою улюблену сюрпризами, ніжностями і компліментами.

Не обов’язково дарувати золото і діаманти, можна подарувати елементарну дрібничку, але головне підійти до вибору подарунка з усією душею. І тоді навіть дрібниця подарована дорогим людиною, буде цінуватися більше, ніж дорогий подарунок. Чоловікам варто пам’ятати про те, що навіть після десяти років подружнього життя, іноді необхідно балувати свою кохану.

Чим здивувати дружину? Щоб особливо не витрачати сімейний бюджет, чоловік може приготувати вечерю для своєї улюбленої без особливого урочистого приводу або події. Організувати романтичну обстановку в квартирі, запалити свічки, поставити на стіл їжу, дороге вино, включити розслаблюючу музику. Коли дружина прийде додому, відкриє двері, при цьому світло буде погашено, зайшовши в кімнату побачить сюрприз, дуже зрадіє. Провівши час за вечерь, поговоривши про те, про се, чоловік може прочитати вірші коханій дружині, тим самим зайвий раз наголосивши атмосферу романтики.

Також можна написати записку йдучи на роботу, «Кохана, чекаю тебе в 19:00 в ресторані ” Асторія», тим самим, красиво і галантно запросив її на вечерю. Дружина від такої записки просто розтане і зрозуміє, що подружні почуття не зів’яли. Гарним сюрпризом для подружжя може стати спільний похід по магазинах. Купіть якусь сукню дружини і не одне. При такому спонтанному шопінгу, чоловік повинен брати активну участь в обговоренні того чи іншого сукні, взуття чи іншого предмета одягу та аксесуарів, які ви планували подарувати. Радити дружині, яке краще, хоча найчастіше смаки жінки і чоловіки трохи різні. Якщо улюбленої сподобалося відразу кілька моделей, і всі вони їй до лиця, купуйте їх. По дорозі додому, також загляньте в магазин з продажу нижньої білизни, нехай ваша дружина відведе душу на всі сто відсотків. Улюблена зрадіє такому подарунку і ще мінімум тиждень буде говорити «спасибі».

Гарним сюрпризом для дружини може стати пробудження в кольорах рано вранці. Кожен чоловік повинен знати, які квіти любить його дружина, і ввечері, прикупивши кілька букетів, попередньо сховавши їх, вранці зробити сюрприз. В доповнення до квітів, можна покласти біля ліжка любовну записку з теплими і ніжними словами.

Ще одним сюрпризом для подружжя може стати її власний портрет, який буде подарований просто так, без особливого приводу. Чоловікові для цього слід вибрати гарну фотографію коханої і віднести її художнику. Через кілька днів портрет вашої улюбленої буде написаний. Дочекавшись слушної нагоди, подаруйте дружині її зображення. Будьте впевнені, що це точно буде справжній сюрприз. Є ще один варіант, без попередження запросити дружину в студію, де за кілька годин напишуть з неї портрет. Також можна замовити жартівливий портрет у художників, стиль яких – шарж. Такий веселенький, без злого умислу портрет, також має порадувати вашу дружину.

Чоловік повинен постійно думати про те, як зайвий раз приділити увагу коханій і зробити приємне. Теж саме може і взяти на замітку і жінці. Приємні та несподівані сюрпризи пробудять у вас нові почуття, і нагадають вашій половинці про почуття, які супроводжували ваші відносини в період знайомства і романтичних зустрічей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *