Як заробити в декреті – огляд способів

Під час перших місяців декретної відпустки майбутня мама готується до появи свого малюка на світ. В цей час вона повністю занурена в книги та журнали по догляду за дитиною, а так само зайнята покупки нових речей та інших як їй здається необхідних речей для дитини. Але через деякий час після пологів і догляду за малюком молоду маму все частіше відвідують питання заробітку під час декрету. Ці думки можу з’являтися в голові з різних причин.

В першу чергу рано чи пізно під час декретної відпустки постійного проведення часу вдома жінці стає нудно. По друге виникають нові потреби, що стосуються мами і дитини на задоволення яких необхідні кошти. Ну і в третіх багато жінок, що пішли в декрет бояться втратити колишні навички в роботі і втратити кваліфікацію. В незалежності від причин, бажання знайти роботу все ж бере верх, і жінки починають шукати альтернативні варіанти заробітку, спираючись на свої навики, вміння, знання і амбіції.

Як заробити в декреті на колишньому місці роботи

Як заробити в декреті на колишньому місці

Не рідко трапляються випадки, коли жінки ідучи в декрет, обіцяють своєму керівництву швидке повернення на роботу боячись втратити гарне місце і довіру керівництва за час відсутності на роботі. Не дивлячись не те, що за законом майбутній мамі покладено декретну відпустку терміном до трьох років, бажання працювати, повертається набагато раніше, і вона знову хоче повернутися до звичного ритму життя. Так само швидке повернення на роботу може бути викликано потребою заробітку і залучення додаткових грошових коштів в сім’ю.

Якщо жінка прийняла рішення не сидіти в декреті 3 роки, а вже через кілька місяців повернуться на роботу, вона повинна обговорити це рішення з керівництвом. Так само альтернативою роботі в офісі може стати робота на дому з зручним для молодої мами графіком.

Такі випадки в основному відносяться до професій, де немає потреби в обов’язковій присутності на робочому місці, наприклад перекладач або помічник бухгалтера. Зараз наявність інтернету вдома дуже спрощує таку роботу, так як мама може проводити зборів та бути присутніми на нарадах через скайп, а всі звітну документацію надсилати начальству в електронному вигляді. Але якщо молода мама бажає працювати в офісі, то керівництво може запропонувати їй альтернативний гнучкий графік робочого дня.

Як заробити в декреті через інтернет

Як заробити в декреті через інтернет

Якщо уявити що існує рейтинг роботи для мам які перебувають у декретній відпустці, то лідируючу позицію займе робота в інтернеті. Але і в цій категорії є кілька варіантів для заробітку. У першу чергу варто згадати про занятті копірайтингом і рерайтинг, тобто написанням статей на різні теми, що будуть публікуватися на різних сайтах і біржах звичайно ж за винагороду автору. До того ж якщо молода мама володіє іноземною мовою, вона запросто зможе займатися перекладом різних текстів для сайтів.

Можна використовувати свій досвід

Так само в інтернеті можна заробити за допомогою свого досвіду причому бити стан можна як на старих знаннях отриманих ще в інституті, так і на нових наприклад на своєму недавно придбаному досвіді бути мамою. Так наприклад ви можете складати різні інструкції про те, як правильно доглядати за дитиною і розпізнавати його бажання за допомогою криків. До такої інформації ви можете додати фотографії та картинки, і якщо ж написаний вами матеріал буде дійсно затребуваний і інформативний у вас є всі шанси, що його куплять.

До того ж досвідом материнства можна ділитися за допомогою створення власного блогу, де розміщуватимуться не тільки інформативні статті, фотозвіти, але і реклама, власник якої буде платити вам за надане місце.

Як заробити в декреті займаючи своїм хобі

Хобі теж варіант

Під час декретної відпустки майбутня або вже молода мама може відчути непереборне бажання займатися яким-небудь з видів рукоділля і більш того, вона навіть може розкрити в собі талант до даного виду творчості. І в той час коли у жінки з’являється потреба додаткового залучення коштів в сім’ю такий талант може зіграти їй на руку. Причому особливої реклами тут не потрібен, достатньо буде показати друзям свій твір мистецтва, а вони вже, в свою чергу, розкажуть про це своїм знайомим. І завдяки такому “сарафанному радіо” ваш бізнес буде потихеньку налагоджуватися.

Одним з таких прибуткових занять для мами може стати вишивання, шиття, в’язання, варіння мила, оформлення візиток, запрошень, створення картин і презентацій, загалом, все до чого душа лежить.

Але в тих випадках, коли інформація про вашу справу поширюється дуже повільно, а бажані результати ще далеко попереду завжди можна звернутися за допомогою до інтернету. Так, наприклад мама може розробити і створити свій власний сайт, на якому розміщується реклама та її пропозицію для покупців. За допомогою інтернету можна швидко знайти клієнтів для придбання ваших шедевром розмістивши їх на сайті оголошень.

Переваги роботи в декреті

Переваги роботи в декреті

Виходячи з вищевикладеного матеріалу, можна зробити висновок про те, що робота під час декретної відпустки являє собою масу можливостей і перспектив для внесення вагомого вкладу у сімейний бюджет. І навіть у тих випадках, коли заробіток в декреті є невеликим робота це можливість самореалізації молодої мами і спосіб відволіктися від постійної турботи про дитину хоча б на пару годин. І з цього випливає те, що однією з переваг роботи в декреті є самореалізація.

Суміщення декрету та роботи це приємна турбота про дитину і корисний додатковий дохід в сім’ю. В суспільстві побутує думка про те , що утримувати сім’ю і приносити дохід повинен чоловік, а жінка в декреті повинна присвятити весь свій час турботі про малюка, звісно ж, ця ситуація цілком звична і нормально, але психологи стверджують, що молоді мами займаються роботою і виховання дитини одночасно рідше відчувають тягу до спілкування з сторонніми людьми.

Внаслідок цього жінки стають менш дратівливими і перестають вимагати він чоловіка більшої уваги. І тут так само можна зробити висновок про те, що перевагою роботи в декреті є, додатковий заробіток молодої мами. Існує ще маса позитивних сторін роботи в декреті, тому що сьогодні це не тільки можна, але і корисно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *