Як вибирати і наносити рум’яна?


Колір рум’ян повинен бути максимально підходити до природного кольору, що з’являється на щоках після прогулянки на свіжому повітрі. Навесні особливо необхідно робити ставку на природність. В жодної людини не буває рум’янцю оранжевого або коричневого відтінку, тому ці кольори можна відкласти для осені та зими.

Як вибирати рум’яна?

Колір рум’ян повинен гармоніювати в відтінком вашої шкіри і природним кольором губ. Косметологи вважають, що власницям теплих цветотипов зовнішності підійдуть рум’яна персикових тонів і кольору засмаги. Для холодних цветотипов краще підійдуть рум’яна рожевих відтінків.

Велику роль грає і фактура рум’ян. На сьогоднішній день на ринку існує великий вибір форми рум’ян. Це можуть бути сухі, рідкі і стиковые засоби, які мають свої особливості нанесення.

Найбільш універсальними з усіх запропонованих є сухі рум’яна (розсипчасті, у вигляді кульок). Вони ідеально підходять як для денного, так і для вечірнього макіяжу. Особливо хороший цей вид рум’ян для комбінованої і жирної шкіри. Наносяться вони круглої щіточкою, легкими штрихами.

Рідкі рум’яна (мус, пінка, крем) до недавнього часу були секретом професійних візажистів. Вони виглядають більш природно, ніж порошкоподібні, і більш стійкі порівняно з іншими видами рум’ян. Ідеально підійдуть для сухої і нормальної шкіри, а ось для жирного типу шкіри з розширеними порами вони протипоказані. Винятком можуть стати лише гелеві рум’яна, які підійдуть як для нормального, так і для жирного типу шкіри.

рум’яна Наносяться на поверхню шкіри, на якій немає пудри. Це може бути чиста шкіра або поверхня після нанесення основи під макіяж.

Стиковые рум’яна, або кажучи простіше, рум’яна олівці ідеально підходять для денного експрес-макіяжу. Вони досить універсальні, оскільки підходить всім типам шкіри по своїй текстурі щось середнє між сухими і рідкими рум’янами. Для нанесення досить легкого дотику до щоки і легкої розтушовування подушечками пальцями.

Як правильно наносити рум’яна з урахуванням форми обличчя.

Рум’яна не тільки надають нашому обличчю свіжий і здоровий вигляд, але і можуть трохи коригувати пропорції особи. Тому при нанесенні рум’ян необхідно враховувати не тільки ваші природні кольори, але і звернути увагу на форму обличчя.

При нанесенні рум’ян на овальний тип обличчя, необхідно підкреслити вилиці. Рум’яна добре розтушовуються. Рум’яна наносять на те місце, де щоки втягуються, утворюючи ямочки.

При нанесенні рум’ян на круглий тип особи ви повинні візуально зменшити щоки і витягнути пропорції. На таку форму рум’яна наносять у формі витягнутого трикутника. Вершина цього трикутника знаходиться біля скронь, і поступово розширюються на рівні верхньої лінії губ.

Власницям овальної форми обличчя наносити рум’яна слід за типом перевернутого трикутника. Вершина цього трикутника знаходиться біля куточків рота, і розширюється ближче до скроні. Сильно розтушовувати не рекомендується, так як загубиться акцент на очі.

трикутної форми обличчя візажисти радять наносити рум’яна у формі широкого ромба на щоках і легкий штрих на підборідді. Такий метод нанесення візуально зробить ширше вузьку нижню частину обличчя.

Власницям ромбовидної форми обличчя слід наносити рум’яна, сильно розтушовувавши їх в зоні чола і підборіддя.

зрештою, хотілося б сказати, що далеко не всі методи ідеально підійдуть всім перерахованим формами особи, тому ви самі повинні підібрати той тип нанесення, який підкреслить достоїнства вашого обличчя і приховає недоліки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *