Як відбілити зуби в домашніх умовах?


Білосніжні здорові зуби візитна картка успішної і впевненого в собі людини. Білосніжна посмішка завжди виглядає привабливо. Чим і як можна відбілити зуби в домашніх умовах без шкоди для здоров’я зубів – про це інформація в даній статті.

Що таке відбілювання зубів.

Відбілювання зубів це процес, при якому вибілюються верхні шари емалі і зуби стають білішими. Не варто проводити відбілювання людям, у яких стоять брекети, штучні коронки і пломби, тому що в результаті відбілювання ефект може бути не рівномірним. Так само не рекомендується відбілювати зуби так само вагітним жінкам і дітям до 16 років.Краще всього довірити таку процедуру професіоналам стоматологам. Лікар зможе вам дати об’єктивну інформацію про стан здоров’я зубів, емалі , підбере необхідний і найбільш ефективний метод відбілювання емалі.

Відбілити зуби в домашніх умовах.

Якщо ви вирішили все-таки вибілювати зуби в домашніх умовах, то тут теж існує кілька методів:Відбілювання за допомогою перекису водню. Для того щоб відбілити зуби цим методом необхідно щодня протягом деякого часу (від одного місяця до року) щодня полоскати рід склянкою води, розчинивши в ній таблетку перекису водню.Відбілювання за допомогою лимона і харчової соди. Такий вид відбілювання зубів легкодоступний і простий у застосуванні. Ви можете регулярно натирати зуби лимонними корочками , або використовувати для чищення харчову соду. Зловживати таким видом відбілювання не варто, так як всі процедури відбілювання діють на емаль, в результаті чого вона стає тоншою.

Так само гарний ефект відбілювання зубів можна отримати при застосуванні смужок Crest 3D White Whitestrips . Смужки наклеюються на зуби на деякий час, залежно від їх призначення(відбілювання , або для освітлення потемнілій емалі).

Вибираючи засіб для відбілювання зубів необхідно пам’ятати що всі процедури по відбілюванню діють тільки на верхній шар зубів – на емаль. У результаті чого може з’явитися підвищена чутливість зубів, яка проходить через кілька днів після завершення курсу відбілювання.

Для того, щоб зуби залишалися тривалий час білосніжними не варто нехтувати правилами догляду за зубами . Правильно і своєчасно чистите зуби, не зловживайте такими напоями, як кава, кола, міцний чай.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *