Як правильно худнути.


Багато людей тривалий час виснажують себе всілякими дієтами, намагаються не їсти зовсім, але стрілка ваг не рухається ні на грам. Для того щоб процес схуднення був більш ефективним важливо знати деякі правила.

Правило №1: Короткострокові дієти не для всіх ефективні.

Щоб раз і назавжди знайти бажану фігуру, а не мучитися від дієти до дієти, слід кардинально переглянути раціон харчування. Необхідно підібрати правильний раціон , при якому ні шлунок, ні інші органи не будуть страждати від нестачі вітамінів і мінералів.

Правило №2: Не слід поспішати в гонитві за стрункою фігурою.

Після того, як раціон харчування виведений , необхідно час , за який організм звикне до нового меню, це не менше 90 днів. Термін великий, для деяких це може здатися вічністю. Це час необхідно вашому організму для того, щоб правильно відновити процес всмоктування і засвоєння їжі, так само для очищення ворсинок в тонкому кишечнику. Після ого, як ваш обмін речовин стане налагоджуватися, ефективне схуднення стане для вас реальністю, до якої ви так довго прагнули.

Правило№3: Щоб схуднути правильно не слід нехтувати порадами фахівців і дієтологів.

Знайдіть собі розумного дієтолога, який зможе правильно оцінити ваш вагу і допоможе розподілити раціон харчування. Намагайтеся не використовувати авторські методики, оскільки вони як правило складені не завжди людьми з медичною освітою і замість користі можуть нашкодити організму.

Правило №4: Стежте за змінами в своєму тілі.

Заведіть щоденник, в якому необхідно описати параметри якими ви володієте зараз і записуйте результат через певний проміжок часу. Часто буває, що вага стоїть на місці, але роблячи заміри талії, стегон, сідниць ви зможете побачити як сантиметри йдуть з проблемних зон.

Правило №5: Ведіть здоровий спосіб життя.

Здоровий і повноцінний спосіб життя допоможе вам подолати психологічні труднощі під час схуднення. Відмовтеся від шкідливої їжі, побільше гуляйте на свіжому повітрі, при можливості почніть відвідувати спортивну секцію.

Правило №6: Випивайте достатню кількість рідини.

Необхідну кількість рідини, якого потребує наш організм щодня це приблизно 2,5 літра в день. За допомогою цієї рідини приводить в норму водно-сольовий баланс і виводить токсини, відповідно і вага втрачати буде набагато простіше. Недолік організму в рідині може призвести до запаморочення, слабкості, запорів і відповідно до уповільнення у втраті ваги.

Правило №7: Не відмовляйтеся від регулярного харчування.

Завжди намагайтеся приймати їжу вчасно. Більше їжте овочів і фруктів. Дотримуючись правил, ви не тільки зможете контролювати свою вагу , але і зробити це без шкоди для всього організму.

Правильно розрахований раціон харчування і графік втрати ваги, плюс час на збереження результатів і вам не доведеться більше задаватися питанням «Як правильно худнути?»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *