Як побудувати відносини зі свекрухою.


В даний час багато молоді сім’ї починають жити окремо від батьків. І це дуже добре, але як бути тим, у кого немає такої можливості? Тут з’являється страх перед стереотипом відносин зі свекрухою.

На сьогоднішній день 14% сімей розпадаються через втручання родичів в їх особисте життя. Але ми не будемо сьогодні говорити про всіх родичів і ось чому.Відносини зі свекрухою – проблема, яка буде актуальна завжди. І не тільки тому, що ці відносини в багатьох не складаються. Причиною цієї проблеми може стати страх того, що багато свекрухи недолюблюють дружин своїх улюблених синів.

Хто ж у цьому винен? Хороший питання. Я? Свекруха? Ми.

А все тому, що багато дівчат боятися зайняти правильну позицію в його родині. І знову питання, як визначити, що ти не винна в тому, що твої відносини зі свекрухою залишають бажати кращого? По-перше, ти повинна зрозуміти, що любов до матері і любов до жінки – це дві паралельні прямі, які ніколи не перетнуться. Запам’ятай! Ніколи не став свою другу половину перед вибором, результат цієї ситуації може не задовольнити твоїх очікувань. По-друге, не потрібно намагатися нікому догодити, будь собою і тоді це оценится по достоїнству. Намагайся не лізти на рожен у ситуаціях, яких перемога навряд чи буде на твоїй стороні. Багато свекрухи думають, що їх синів ніхто не зможе любити так, як, на їхню думку, вони цього заслуговують. Кожна мати бажає своїй дитині щастя, але іноді батьки переступають цю межу, яка розділяє любов і ненависть.

Є гарний вислів на цю тему: «Розумна свекруха – дочка знайде. Дурна – сина втратить». Тому у стосунках зі свекрухою, як і у відносинах з коханою людиною, потрібно шукати компроміси.

Дорогі свекрухи! Якщо ваш син знайшов свою другу половину і вони стали одним цілим, тоді не розділяйте їх, адже неможливо полюбити половину цілого!!!

Анна Монастирська

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *