Вправи для зміцнення грудей.


Після пологів і годування малюка грудьми у багатьох жінок стає питання про те, як повернути колишню пружність грудей. Проблема ця актуальна зараз, так як не один чудодійний препарат не поверне вашої грудей колишню форму. Якщо не лінуватися і поставити перед собою мету повернути грудей пишність і еластичність, але після нескладних вправ для зміцнення м’язів грудей у вас все вийде.

Так як у кожної молодої мами існує дефіцит вільного часу ми надамо вам декілька простих і ефективних вправ , які вимагають мінімум витрат часу. Досить 10 повтору кожного з них і ваша груди значно зміниться в кращу сторону.

Всі вправи поділяються на силові вправи з розтяжкою. Для силових вправ вам знадобляться гантелі, звичайно гантелі вагою 5-7 кг вас піднімати ніхто не змушує, тому виберіть вага 1,5-2 кг. , думаю цього буде цілком достатньо.

Вправи з гантелями протипоказані тим, хто має проблеми з хребтом.

Вправи для зміцнення грудей з гантелями.

1. Встаньте прямо і вільною рукою зробіть випад з упором в стегно. Руку з гантелей відведіть назад паралельно підлозі. Згинайте і розгинайте руку в ліктьовому суглобі , чергуючи ліву і праву руку.

2. Станьте прямо, ноги на ширині плечей. Руки витягніть прямо, паралельно підлозі. Згинайте і розгинайте руки синхронно в положенні паралельно підлозі. Спочатку згинаєте долонями вгору, потім вниз. Ця вправа качає трицепси і бічні м’язи грудей. Коли опускаєте долоні вниз гойдаються біцепси і бічні м’язи грудей.

3. Ноги на ширині плечей, зігнуті в ліктях руки розведіть в сторони, кут повинен бути дорівнює 90 градусів. Не опускаючи рук зведіть їх перед собою і торкніться передпліччями один одного. Таким чином гойдаються м’язи грудей і біцепси.

4. Стоїмо прямо, ноги на ширині плечей. Руки опустіть вниз, тильну сторону долонь направляємо вперед. Піднімайте руки паралельно підлозі , не згинаючи в ліктьових суглобах. Повільно повторюйте рух вниз-вгору. Ця вправа не тільки зміцнює груди, але і робить сильнішими шийні і плечові м’язи.

Вправи для зміцнення грудей на розтяжку.

1. Стоїмо прямо, витягуємо руки в сторони. Далі вільно і швидко згинаємо в ліктях і викиньте передпліччя вперед. Не забувайте піднімати кисті вгору. Такі рухи зміцнюють грудні м’язи і роблять поставу красивою.

2. Вправа на розслаблення м’язів грудей, і зміцнення спинних і шийних м’язів. Виконувати його слід перед вправами з гантелями. Стоїмо прямо, робимо нахил вперед. Спину тримаємо прямо. Розмахуємо в такому положенні руками вліво-вправо .

3. Вправа для зміцнення великих і малих м’язів грудей. Стоїмо прямо, ноги на ширині пліч, витягніть руки в сторони. Розведіть долоні тильною стороною вгору. Відводите руки назад, потім повертайте їх повільно у вихідне положення.

4. Для цієї вправи знадобиться тенісний м’яч. Вправи з м’ячем чудово допомагають зміцнити м’язи грудей, що власне і є нашою метою. Стоїмо у вихідному положенні , стискаємо долонями м’яч так, щоб руки були спрямовані вперед, а потім в сторони. У кого немає тенісного м’яча, рекомендуємо з силою стискати долоні.

5. Руки і ноги знаходяться вздовж тіла, а тіло в положенні лежачи на підлозі. Починаємо згинати ноги в колінах, при цьому стежимо, щоб під час вправи напружувалися м’язи грудей а не плечей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *