Тури в Єгипет

Добрий час доби, шановні читачі нашого сайту 33devici.ru! На вулиці осінь, та що там осінь, вже майже зима. І кожен з нас мріє опинитися під сонечком і поруч з пальмами, але, на жаль, багато хто зовсім ніяк не можуть визначитися з вибором свого курорту. А чому б не відправитися в настільки популярне для російських місце. І не купити тури в Єгипет, гарячі, стандартні або vip тури в Єгипет. Що ж, сподіваюся, що ця стаття допоможе вам додати в список передбачуваних курортів один, або повністю визначитися з вибором. Отже, ця стаття про Єгипет. Читаємо, милі дами і не тільки…

Єгипет історія

Я все – таки вирішила поділитися з вами коротко деякими відомостями про цю країну. Ну, почнемо.

Єгипет називають країною двох материків, так як він розташований на Синайському півострові Північної Азії і в Північній Африці. Територія цієї держави омивається водами Червоного і Середземного морів.

Єгипет – це частина пустелі Сахари. Думаю, ця інформація дає вам приблизне поняття про його кліматі. Ну, а якщо конкретніше, то читайте далі: вдень температура повітря досягає п’ятдесяти градусів, а то й вище. Взимку позначка на термометрі не опускається нижче 10 градусів – це середній показник.

Про культуру Єгипту можу сказати небагато. А саме: по мимо всіх відомих пам’яток культури( піраміди тощо), у місті Каїр, що є столицею держави, проводиться арабська кінопродукція і арабська музика.

Якщо розглядати релігію, то тут все досить просто. Люди, що живуть в Єгипті, сповідують іслам, але є і християни.

Гарячі тури в Єгипет

Шарм Ель Шейх

Думаєте я помилилася і це помилка? Ні! Все правильно. Як тільки не називають це місто. І Шарм – аль – Шейх, Шарм – ель – Шейх ( це, до речі, його росіяни так прозвали), і Шарм ель Шейх, але офіційно встановлене – Шарм – еш – Шейх – знайте. У перекладі, Шарм Ель Шейх означає «затока шейха». І взагалі, місто вважається повітряними воротами Сіная.

Місто це дуже відрізняється від інших міст Єгипту, він схожий, скоріше, на курортні міста Середземномор’я. Він володіє дуже великим міжнародним аеропортом, так само, великою кількістю автомобільних доріг. Всі дороги в прекрасному стані і, як наслідок, прокат транспорту тут добре розвинений, будь то автомобілі або скутер.

В Шарм Ель Шейху добре розвинений дайвінг. В цій теплій і прозорій воді вам буде комфортно розглядати пишність місцевого підводного світу. Так само, для любителів культурного відпочинку організовані постійні екскурсії у відомий національний парк Рас – Мохаммед його дуже люблять туристи.

На багатьох пляжах можна входити тільки в особливій взуття, тому що біля берега можна поранитись об гострі корали і морського їжака. За що в загальному то багато і люблять тури в Єгипет Шарм Ель Шейх.

Клімат в цьому місті дуже жаркий, тропічний. Такий, що температура води, навіть взимку, не заходить нижче двадцяти градусів – краса!

Відпочинок в Шарм Ель Шейху

У жовтні вже не буде особливої спеки

У листопаді ж, кількість відпочиваючих менше, ніж у попередніх місяцях, і путівку можна придбати недорого. Температура повітря становитиме двадцять п’ять градусів, але може впасти і нижче.

Тури в Єгипет в листопаді можна урвати за викидними цінами, особливо якщо ви не сильно прив’язані до дат, можна придбати гарячі тури в Єгипет цілком низькою ціною, і отримати за цю невелику суму весь спектр послуг.

Якщо говорити про ціни, то вартість вашої путівки буде залежати від обраного курортного міста, готелю і передбачуваного часу відпочинку. Загалом, вартість путівки в Єгипет буде починатися від п’ятнадцяти тисяч рублів і невблаганно повзти вгору, виходячи з вище перерахованих критеріїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *