Симптоми позаматкової вагітності

Як відомо, рівень ХГЛ, а саме хоріонічного гонадотропіну підвищується під час вагітності, власне він, тобто його підвищений рівень вмісту в сечі і показує ті самі дві смужки на тесті. Але показує тест позаматкову вагітність?

В основному так, але смужки не такі яскраві як зазвичай, так як рівень хоріонічного гонадотропіну трохи нижче, ніж при звичайній вагітності. Тому тест не може бути єдиним способом визначення вагітності. По-перше, їм завжди було узд – це ультразвукове дослідження. Тому хоч тест і дає якусь інформацію, але напевно зможе сказати тільки компетентний фахівець після певної перевірки.

Наслідки позаматкової вагітності

Як вже говорилося раніше це непроста ситуація і дівчатам краще з нею не зустрічатися взагалі, але якщо вже довелося, то в цьому випадку звичайно ще можна думати про народження дитини, але шанси будуть дещо нижчими. Позаматкова вагітність наслідки якої можуть бути страшними – аж до безпліддя, ще не ставить крапку в нормальному народження свого майбутнього дитини, просто в цьому випадку потрібно більш ретельно підготуватися. По-перше, досвідчені фахівці рекомендують повторне зачаття робити приблизно через рік, у других більш копітка спостереження у лікарів. Раніше проводиться УЗД та інші планові перевірки.

За статистикою, близько 50 % дівчат після СБ можуть успішно завагітніти повторно. Близько 30 % знову зіткнутися з аналогічною ситуацією і 20 % – на жаль не можуть мати дітей взагалі.

Наслідки після позаматкової вагітності багатьом дівчатам може нанести травму на все життя, і ряд різних жіночих комплексів, головне щоб поруч були люди які вас підтримають. А в іншому довіритися грамотним людям, які пройшли через багато подібних ситуацій. Зараз в медичних центрах більш ретельне увага приділяється дівчатам які раніше мали досвід з позаматковою вагітністю.

Тим більше, якщо у вас не проводилося видалення маткових труб, і лікування було тільки медикаментозним, то ризики зменшуються. Якщо ж навпаки, то збільшуються.

Дуже часто дівчата відчувають панічний страх при повторній вагітності, так як боятися пережити минулий досвід. Рада – проходити перевірки у лікаря якомога раніше, і підходити до цього питання більш виважено.

Лікування позаматкової вагітності

Позаматкова вагітність лікування якої передбачає видалення плоду. До нещастя плід врятувати не представляється можливим при СБ, і застосовується лапароскопія з допомогою якої проводиться кілька невеликих надрізів. Дана операція як правило, проходить без ускладнень.

після Лікування позаматкової вагітності проходить під наглядом лікаря, який буде контролювати ситуацію.

У деяких випадках можна вдатися до медикаментозного методу. Спеціальними препаратами, які надходять в організм пацієнта проводиться руйнування заплідненого яйця і надалі його виведення з організму.

Якщо ж маткова труба була пошкоджена, то потрібні більш жорсткі методи – це тубектомія і туботомія.

Тубектомія – це самий крайній метод, до якого вдаються у виняткових випадках, де має пройти видалення маткової труби, і життя жінки у великій небезпеці. Можна буде так само мати дітей, якщо друга труба не пошкоджена і операція пройшла без проблем.

Туботомія – це операція, в процесі якої робиться видалення плоду з допомогою розтину черевної порожнини. Судини крові після чого запаюють і жінка може завагітніти, після того як відновить свої функції.

Велике спасибі за увагу.

Бажаємо тільки успішною народжуваності!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *