Стрічкове нарощування волосся

На жаль, не кожна дівчина може похвалитися густими і довгими волоссям. На це впливає безліч факторів. В першу чергу це спадковість, якими б дорогими засобами по догляду за волоссям ми не користувалися, але природу не обдуриш. Дуже часто використання фарбувальних засобів для волосся призводить до втрати густоти і також багато інших засобів, що впливає на якість і структуру самих волосся.

Для догляду за волоссям існує багато процедур і ми вже писали про деякі з них:

  • Брондірованіе волосся;
  • Колорування волосся;
  • Біозавивка волосся;
  • Ламінування волосся;
  • Фарбування омбре;
  • Кератиновое випрямлення;

І не тільки, щоб волосся було здоровим, слід приймати вітаміни для волосся, наприклад пантовигар або інші.

Так що ж робити, запитаєте ви, коли так хочеться мати довге волосся, як у рекламі? Б’юті-індустрія розвивається і пропонує милим дамам все більше і більше варіантів для підкреслення своєї краси. Одне з таких напрацювань – це стрічкове нарощування волосся. Йому характерні легкість і простота в технології нарощування.

Стрічкове нарощування волосся: що це

Стрічкове нарощування волосся

З допомогою розподілу по волоссю навантаження на них мінімальна. Стрічкове нарощування – одне з найпопулярніших видів нарощування, воно полягає у використанні пасом волосся з м’яким кріпленням (специфічна липка стрічка), що залишається практично не помітним на волоссі.

Стрічкове нарощування – це один з варіантів холодного збільшення довжини і об’єму волосся. Використовуються стрічки з волосся довжиною до 60 див і шириною не більше 4 див. Майстер бере пасмо штучних волосся і зміцнює стрічку з ними по обидві сторони від тонкої рідний пасма, зберігаючи при цьому відстань від коренів від 1 див.

За рахунок того, що немає жодного хімічного впливу або впливу високих температур, природного волосу не заподіюється шкода. Сам процес нарощування займає від 40 до 60 хвилин. Важливий також вибір майстра. У цьому випадку можна покластися на відгуки знайомих, адже така реклама дійсно скаже більше, ніж фотографії робіт і слова самого майстра.

Матеріал для стрічкового нарощування

Матеріал для стрічкового нарощування

Для того, щоб наростити волосся і добитися максимально природного ефекту, потрібно використовувати пасма хорошої якості. Від якості штучного волосся залежить і час шкарпетки, воно збільшується, якщо використовуються пасма куплені у зарекомендував себе продавця. При всьому різноманітті вибору найбільш дешеві варіанти теж затребувані, вони везуться до нас з Азії, їх якість залишає бажати кращого, вони не настільки гарні в експлуатації, можуть сплутати. досить швидко.

Золоту середину в співвідношенні ціна-якість займають волосся з європейських країн. Вони витримують одну-дві корекції. Якщо ви хочете наростити волосся для будь-якого свята або події, то європейські пасма цілком впораються з цим завданням.

Якщо якість для Вас головний критерій, то пасма з слов’янських волосся найбільш правильний варіант. Вони легко піддаються укладанню, їм легко надати потрібну форму.

Способи стрічкового нарощування

Способи стрічкового нарощування

У світі перукарського мистецтва сформувалося кілька основних варіантів техніки нарощування. Найбільш довга, а значить і краще в шкарпетці нарощування, це микроленточное нарощування. При його здійсненні використовуються дуже тонкі штучні пасма, це дозволяє додати густини і об’єму дуже тонким і ослабленим волоссю, оскільки вони не будуть обтяжувати рідні пасма. Вигляд у волосся, нарощених таким способом найбільш натуральний. Наступний спосіб нарощування називається — Італійський. Його відрізняє спосіб кріплення до рідного волосся, вони кріпляться за допомогою акрилового складу, вони менш помітні при певних видах зачісок. Найбільш простий варіант стрічкового нарощування — це Німецький. Він займає мало часу і не вимагає високої кваліфікації фахівця з нарощування. Але звичайно, візуальний ефект від такого нарощування залишає бажати кращого. До плюсів такого способу можна віднести те, що потрібно невелику кількість штучних пасом.

Корекція при стрічковому нарощуванні

Корекція при стрічковому нарощуванні

Варто зауважити, що навіть при використанні висококласних матеріалів, висока кваліфікація фахівця і правильний догляд не оберігають власницю нарощених волосся від своєчасної корекції. Оскільки це все ж не натуральні пасма. Корекцію рекомендується проводити в середньому після півтора-двох місяців після нарощування, тому що свої волосся відростає і місця кріплення не рідних пасм волосся стають помітними.

Бажано, щоб корекцію проводив той же майстер, який і нарощував волосся, але якщо з якихось причин Вас не влаштувала робота цього фахівця, все ж краще пошукати іншого і не випробовувати долю. Процедура корекції не несе ніяких больових відчуттів, вона займає не багато часу.

З допомогою спеціального спрея, у складі якого спирт, липкий шар на волоссі розчиняється і цю пасмо можна знову збільшити, використовуючи вже нову липку основу. Головне не використовувати цю ж пасмо більше 6 разів, інакше буде неприродний і не доглянутий.

Яке нарощування вибрати: стрічкове або капсульні

Яке нарощування вибрати

Це питання закономірне, оскільки методи нарощування капсульного і стрічкового типу мають ряд переваг і недоліків. Щоб полегшить процес вибору, до нарощування варто підійти з точки зору різних критеріїв. Перший фактор — це ціна. Стрічкове нарощування в ціновому питанні найбільш прийнятне порівняно з капсульної. Виходячи з цього випливає наступне питання, для чого ми хочемо наростити волосся?Якщо потрібно вразити оточуючих своєю зачіскою на якомусь святкуванні, або на фотозйомці, то стрічкового нарощування цілком достатньо, звичайно якщо ви будете використовувати пасма дуже хорошої якості.

Але якщо ви хочете радувати себе довгими волоссям кожен день, то капсульне нарощування найбільш оптимальний варіант. На волоссі такі пасма менш помітні і при правильному догляді прослужить вам дуже довго. Що ж стосується шкоди для волосся, то стрічкове нарощування найбільш травматично, знімається дуже легко і не обтяжує рідні пасма. Так що вибір за Вами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *