SPA процедура у себе вдома.


У наш час багато хто не уявляє собі життя без оздоровчих SPA процедур і лікування. Таке лікування проводиться за допомогою спеціальних косметичних засобів, які створюються за допомогою води: мінеральної або морський. Оскільки вода є основою всього життя на землі і основним компонентом людського тіла, лікування водою є найбільш перспективним напрямком в SPA-терапії.

За допомогою води усуваються такі дефекти як проблемна шкіра, зайва вага, лікування опорно-рухового апарату. Крім усього іншого SPA-процедури чудово знімають стрес і розслабляють організм.

Крім морської та мінеральної води можна використовувати так само звичайну водопровідну воду, яка буде збагачена такими корисними добавками, як сіль, відвари трав, глина, бруду.

Звичайно, ніхто не заперечує той факт, що процедура в салоні може мати найбільш відчутний ефект, ніж удома. Але домашні заходи можуть бути так само корисні для здоров’я. Можна почати SPA процедури вдома з прийняття ванн з морською сіллю. Вода у ванні повинна бути досить теплою, можна сказати гарячою, тому не можна довго проводити дану процедуру. На перший раз можна обмежитися п’ятьма хвилинами, поступово доводячи процедуру до 20 хвилин. Додатково до солі можна додати кілька крапель ефірного масла. Після ванни добре змийте з себе сіль і обітріться махровим рушником.

Так само чудовий ефект мають ванни з додаванням відварів трав. Як відомо, відвар череди гарний у профілактиці шкірних захворювань, хвойні настоянки підвищують пружність шкіри і посилення кровообігу.

Чудовою домашній SPA процедурою є сухі прогрівання. Для цього візьміть мішечки з натуральної тканини, заповніть їх сіллю, глиною, або травами. Потім помістіть мішечки на батарею, або інше тепле місце , а потім прикладайте до тіла. Дана процедура зніме втому і напругу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *