Розлучення в сім’ї. Чому він відбувається?


Багато хто з нас ніколи не замислюються коли одягають біле плаття і йдуть до вівтаря про те, що це все ненадовго. Звичайно ж кожна з нас бажає жити “довго і щасливо і померти в один день”. Але за даними статистики 50% шлюбів рано чи пізно закінчуються розлученням. Деякі люди одружуються і розходяться не один раз в житті. Чому так відбувається? Як зберегти шлюб і захистити його від руйнування? У цій статті ви побачите причини розлучень у середньостатистичних сім’ях, і самі зможете зробити висновок що треба, а чого не можна робити у вашому спільному житті.

Зрада.

На жаль найчастіша причина розпаду сімей це зрада. Найчастіше це зрада чоловіча (тут мається на увазі фізична зрада тобто сексуальний контакт з іншою жінкою. Жінки ж, навпаки, можуть змінити і “духовно” (полюбити іншого). Дуже часто жінка миритися з присутністю коханки в житті чоловіка.
На якихось етапах відносини чоловік може переглянути свій погляд на сімейне життя, спробувати почати все спочатку, але біль, заподіяна зрадою проходить дуже довго, або не проходить ніколи.

Сімейний побут.

«Любовний човен розбився об побут» – ця фраза є часто використовується останнім часом. У цій фразі укладено весь сенс людського існування. Коли йде пора побачень, знайомств, перших зустрічей, весільної ейфорії можуть подумати люди про те, що через деякий час все стане настільки буденним і нудним? Через рік-два подружнього життя стає все передбачувано, зрозуміло без слів, все до болю нудно і нецікаво. Це так само стосується і занять сексом. а для багатьох чоловіків дуже важливо різноманітність. Тут навіть самий щасливий на ваш погляд шлюб стане рутинною. На основі цього бувають і гірші наслідки: кожен з подружжя все більше і більше віддаляється від своєї половинки, менше цікавиться його справами, думкою. Щоб уникнути цього потрібно намагатися бути як можна ближче один до одного, цікавитися життям і захопленнями чоловіка(дружини), брати участь у спільних заходах (справа стосується не тільки відпочинку, але і домашніх обов’язків.

“Не дозрів”

Часто буває так що одружуються люди, які ще психологічно не готові вступати в шлюб. Справа не в тому що дружина не вміє готувати , а чоловік не вміє ремонтувати кран. Вся проблема в тому, що люди ще не вміють жити мирно, поступатися один одному, йти на компроміси, підлаштовуватися під звички іншого. Уміння слухати і чути дружина приходить не відразу – це результат багаторічного досвіду. Один із способів дізнатися, чи зможете ви жити разом – це пожити якийсь час на правах чоловіка та дружини перш ніж обмінятися кільцями. Це один з сучасних, хоча не завжди вітання бабусями метод.

Шкідливі звички.

Можна сказати що шкідливі звички, які можуть зруйнувати шлюб це не закритий тюбик зубної пасти, розкидані по всьому будинку шкарпетки. Насправді головні шкідливі звички, які руйнують сім’ї це наркотики і алкоголізм. Деякі пари обирають шлях спільного порятунку від шкідливої звички, тут важливо як людина вирішила кинути пити буде відноситься до своєї проблеми. Деякі жінки все життя живуть з чоловіками алкоголіками, які заважають нормальному життю і їй і їх дітям. Психологи вважають, що у таких жінок вже виробився “синдром дружини алкоголіка”. Це коли жінка на підсвідомому рівні готова жити з таким тягарем, щоб можна було жаліти себе і звинувачувати когось у своїй поганий і невдало склалася життя. Щоб був винен хтось її бездіяльності і слабохарактерності.

Привіт, малюк!

Народження дитини в сім’ї може привести не тільки до зміцнення шлюбу, але і навпаки, до розриву сімейних відносин. З появою дитини змінюються ролі в родині, чоловік не готовий відійти на другий план, у той час коли молода матуся не може переключити свою увагу з дитини на когось ще. Сексуальна життя стає також нерегулярне і зазнає змін, тому що завжди “не вчасно” , “втомилася”, “колись”. В такому випадку найчастіше чоловіки стають ініціаторами розлучення, тому що відчувають себе обділеними і ображеними. Найчастіше молодий чоловік просто не готовий до ролі тата. Щоб вирішити таку проблему жінці необхідно делікатно ставиться до нового положення в родині , а чоловікові набратися терпіння і знайти можливість допомагати дружині по господарству і з дитиною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *