Прогулянкові коляски: як вибрати?


Дітям обов’язково необхідно проводити на свіжому повітрі кілька годин в день. Такі прогулянки сприятливо впливають на їх розвиток, самопочуття і настрій. В залежності від віку, батьки вибирають своїй дитині транспортний засіб для прогулянок, оскільки носити на руках своє чадо не кожному під силу, та й просто незручно.

Для новонароджених зазвичай купують коляски-люльки. Вони легкі, компактні і досить комфортні. Проте згодом такі моделі стають непридатними для переміщення дітей. Вже через кілька місяців, коли дитина починає сидіти, прогулянки в лежачому положенні йому не завжди завдають зручність.Навколишній світ настільки цікавий і різноманітний, що часом навіть всидіти на місці немає можливості, не те що лежати! Малюкам шести-семи місяців потрібні спеціальні прогулянкові коляски, які мають відразу кілька положень (сидячи, напівсидячи, лежачи). Крім того, у таких моделей є ряд істотних переваг перед класичними колясками або «трансформерами»:

  • невелика вага;
  • маневреність і стійкість;
  • компактна і зручна складна конструкція;
  • наявність достатнього місця для зберігання всіляких аксесуарів або перевезення необхідних дитині речей.
  • можливість забезпечити безпеку навіть самому активному дитині, пристебнувши його ремінцями.

Сучасні виробники пропонують великий вибір прогулянкових колясок всіляких модифікацій, кольорів і дизайну. Заплутатися в такому розмаїтті досить легко. Тому фахівці радять при виборі прогулянкових колясок звертати увагу тільки на найбільш важливі їх характеристики:

  • Безпека.

Найкращим варіантом вважається наявність п’ятиточкових ременів безпеки. Вони надійно утримують дитину, але при цьому не заважають йому рухатись вільно. Бажано також наявність спеціальних поручнів, бампера і паховій лямки;

  • Комфорт.

Прогулянкові коляски повинні мати просторе сидіння з широкою спинкою і регульованою підставкою під ноги. У деяких моделях також можна змінювати висоту сидіння і його напрямок (обличчям від мами або до мами).

  • Маневреність і прохідність.

Колеса повинні бути великими і широкими. Перевагу краще віддавати моделям на колесах з металевими спицями, оскільки вони найбільш надійні і прохідні. Зрозуміло, пластикові колеса набагато полегшують коляску, але зате вони швидко ламаються. Найбільш стійкими вважаються чотириколісні моделі, найбільш маневреними – триколісні. Зверніть увагу і на блокування коліс. Хороша коляска завжди забезпечується своєрідною гальмівний скобою, яка дозволяє фіксувати колеса на схилі і при зупинці. Найбільшим попитом користуються коляски, заблокувати колеса яких можна буквально однією ногою. Це полегшує управління і забезпечує безпеку і захист від непередбаченого переміщення транспортного засобу. Деякі виробники встановлюють окремі гальма на всі колеса, але така система вкрай незручна.

Не менш важливим моментом при виборі моделі вважається її вартість. Дорожче за все доводиться платити за дитячі універсальні коляски. Вони поєднують в собі відразу кілька варіантів експлуатації — автокрісло і коляска, і люлька. Однак у багатьох сімей матеріальні можливості обмежені. Але навіть в цьому випадку в основі завжди повинні стояти комфорт і безпеку, але ніяк не ціна.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *