Про що говорить зовнішність жінки.


Наш повсякденний вибір в одязі, макіяжі, взутті, аксесуарах це аж ніяк не вибір на користь модного напрямку, порад стилістів і рекомендації подруг. Наш зовнішній вигляд – це відображення нашого характеру. І по цьому відображенню можна багато чого зрозуміти, прочитати, дізнатися про людину. Зовнішність говорить про багато що:про соціальний статус, достатку,вихованні, ставлення до оточуючих. Якщо розібрати окремо кожен елемент нашої зовнішності, можна практично повністю вивчити характер людини.

1. Про що говорить високий каблук.

Носити каблук з приводу і без приводу? Скуповувати все взуття на 10-санитиметровой шпильці і не сантиметром нижче? Підсвідоме бажання здаватися вище може сказати про самооцінку жінки, причому не в її користь. Бути завжди вище всіх, підноситися над натовпом — це відкрите прагнення показати всім що ти це ти, і не можна порівнювати тебе ні з ким. Особлива гордість, самолюбство і іноді завищена самооцінка — ось про що може сказати цей елемент зовнішності.

Щоб знайти внутрішню гармонію, необхідно переглянути свої погляди на оточуючих і на життя в цілому, припинити гру в «Царя гори» і спробувати розставити акценти свого характеру не настільки яскраво виражено. Привернути увагу оточуючих можна не тільки високим зростом і ефектною зовнішністю. Доброта, любов і чуйність цінуються оточуючими набагато вище.

2. Жінки, які віддають перевагу максі в підлогу.

Жінки, які принципово не мають в гардеробі спідниць довжини міді і міні відкрито підкреслюють своє ставлення до протилежної статі. Цей елемент зовнішності говорить про жінку дещо іншу інформацію. Їм здається, справжній чоловік мрії, обов’язково розгляне через безліч збірок і шарів максі — спідниць і суконь ніжну жіночу душу. Така жінка ні за що не віддасть свою цнотливість першому зустрічному. Її розташування необхідно буде домагатися довго і наполегливо.

У чому ж проблема? — запитаєте ви? А в тому, що найчастіше така скритність і захист від оточуючих межує у масою комплексів таких як: замкнутість, недружелюбність, низька комунікабельність. Таким жінкам важко знайти партнера під стать. Тому якщо ви стали помічати у себе любов до довгих суконь і спідниць — задумайтеся, а чи не перейде це все в комплекс?

3. Про що говорить маленька сумка.

Ти принципово відмовляєшся від великих сумок і постійно відчуваєш незручність від того, що доводиться нести необхідні речі в руках або пакеті? Не можеш прийняти модні «мішкуваті» сумки, вважаючи їх величезними і потворними?

В тобі говорить голос маленької дівчинки: вічно примхливої, створеної для романтики і світлих відносин. Тобі нема чого тягати з собою цілу громаду речей, оскільки ти звикла обмежуватися мінімальним: як у житті, так і у відносинах. Речі, як і люди вимагають прихильності, на що ти здатна відповісти. Є ти і нікого більше, все інше тимчасово, навіщо тягнути з собою обоз? Саме цим принципом ти керуєшся, знімаючи з себе тягар великих ручних поклаж.

Ти будеш мокнути під дощем, бо в твою маленьку сумочку не помістився парасольку — але це тимчасові труднощі — адже дощ не вічний!

4. Хто любить прозорий одяг.

Мода сьогоднішнього дня допускає масу варіантів в одязі. І часом, самі яскраві елементи зовнішності говорять про нас не тільки позитивно. Віддаючи завжди і у всьому прозорість, ти даєш оточуючим натяк про свою відкритість для відносин і знайомств.

Але, як кажуть французи «там де кінчається таємниця, все кінчається». Любителі прозорою одягу затівають в протилежною статтю якусь гру — одна доганяє, а інший не дуже намагається втекти. Відкриваючи на показ своє доглянуте тіло ти відкриваєш душу, в яку не варто проникати всім і кожному. Тому необхідно ретельно стежити за цим. У жінці повинна бути загадка, щоб чоловікові хотілося її розгадати.

З іншого боку, якщо ти навпаки, боїшся прозорого і напівпрозорого одягу ти можеш бути володарем комплексу. Можливо причина цього криється у ставленні оточуючих до тебе, можливо у твоєму ставленні — але вихід один — консультація психолога.

Жінка повинна відчувати себе привабливою, бажаною, цікавою. І якщо у неї замість цілком усвідомленого бажання подобається з’являється бажання сховатися, необхідно боротися з цим і як можна швидше.

5. Про що говорить обтягуючий одяг.

Обтягуючий одяг говорить про впевненість дівчини, її бажання залучати і подобається як оточуючим, так і собі. Ці особи уважні до свого тіла і до вибору одягу, оскільки саме від цього залежить їх поведінку. Ставлення до інших у таких дівчат, як правило, проходить на рівних. Вони рідко відчувають свою недосконалість, і навпаки, так само як і зверхність.

З іншого боку дівчата, які носять одяг на один-два розміри більше, яких залучають вільні силуети і тільки, відчувають свою вразливість і незахищеність. Вони за допомогою елементів одягу намагаються приховати достоїнства своєї фігури. Все добре, коли в міру, але якщо ти помічаєш за собою потяг до вільного крою, не маючи недоліків фігури — задумайся. Може варто переглянути свій гардероб і включити в нього більш жіночні моделі, які зроблять тебе сексуальною і привабливою?

6. Про що говорить постійне носіння головних уборів.

Постійно закриваючи свою голову і волосся головним убором від сторонніх очей говорить про твою скритності. Ти рідко перша вступаєш в контакт з оточуючими, намагаючись жити у своєму світі, який не завжди нудний і одноманітний. Жінки і дівчата, які віддають перевагу постійне носіння головних уборів щасливі по — своєму. Їх радує їх близьке оточення, вони не відчувають дискомфорту без галасливих тусовок і великих компаній.

У відносинах з протилежною статтю такі особи ведуть себе досить комфортно і легко. Вони не претендують на лідерство — рівність влаштовує обидві сторони. Дорожать довгостроковими відносинами і важко переживають розрив.

Може варто розкритися для оточуючих і розширити горизонти своїх можливостей?

7. Про що говорить декольте.

Якщо ти з настороженістю дивишся на глибокі вирізи суконь і блуз при купівлі, волієш високі коміри — причина в твоєму постійній напрузі. Постійний поспіх, надмірна відповідальність, безліч зобов’язань перед близькими і рідними людьми. Ти не можеш розслабитися, дозволити собі легкий романтичний образ.

Тобі здається, що глибоке декольте в одязі це вибір дам з пишним бюстом та ідеальними ключицями. Якщо тебе не влаштовують розміри твого бюсту, ти можеш вміло виправити цю особливість фігури красивим шийною хусткою, або оригінальної біжутерією. Не варто бути в постійній зайнятості — визначте собі час для відпочинку. Підбери собі гарне вбрання, і нехай декольте в ньому не буде бентежити тебе, Настав час розслабитися і відчути себе ніжною і красивою жінкою.

8. Про що говорять прикраси.

Ти уникаєш яскравої біжутерії і тобі здається, що будеш виглядати сорокою в оточенні подруг і знайомих? Твоя скромність грає з тобою не в твою користь. Безперечно, що скромність прикрашає людину, але до певної межі. Доходячи до крайнощів, вона здатна перетворити наші будні в низку сірих і похмурих днів.

9. Правильний вибір колготок.

Любиш тільки чорні колготки, щиро вірячи в те, що чорний колір стрункий ноги? Вибираючи один колір і уникаючи різноманітності і експериментів ти наражаєшся на одноманітні поєднання в одязі і стилі. Не бійся експериментів. Спробуй різні варіанти кольорів, візерунків, текстури і ти зрозумієш, що правильний вибір колготок має величезне значення для твого образу. Не варто замикатися на темних тонах — адже існує маса інших, які підкреслять не тільки гідності твій фігури, але і твою оригінальність і красу!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *