Правильне по батькові від імені.


По батькові має не менше значення, ніж, наприклад, ім’я людини. Співзвуччя імені та по батькові наділяють людину певними якостями і рисами характеру. Саме тому вибираючи ім’я майбутнього дитини, слід ретельно розглянути всі сильні і слабкі сторони імені, якими якостями воно здатне наділити людину.

Є серед безлічі імен такі, від яких не так вже й легко визначити по батькові. Серед імен є такі поширені як: Микита, Ілля, Цибулі, Ян, Артем, Слава. Дізнатися, як правильно утворюються по батькові від цих імен, і яким значенням має ім’я, необхідно перед тим, як ви дасте ім’я майбутній дитині.

По батькові від імені Микита.

Найчастіше майбутні батьки вирішують назвати дитину ім’ям Микита. Це ім’я має грецькі корені, і в перекладі дослівно означає «Переможець». У дитинстві це життєрадісний і розумний хлопчик. В подальшому житті ім’я наділяє свого власника чарівністю, товариськістю і умінням легко знаходити спільну мову з будь-якою людиною.

Правильне по батькові російською мовою від імені Микита буде звучати як «Микитович» для потомства чоловічої статі і «Микитівна» для жіночого. Звичні всім «Микитович» і «Микитівна» не відповідають нормам російської мови і документально застосовуватися не можуть.

По батькові від імені Ілля.

Ім’я Ілля це російський варіант давньоєврейського імені Еліяху, що перекладається як «Віруючий». Дитина з ім’ям Ілля товариський, у нього добре розвинена інтуїція, він в міру допитливий і не конфліктний. За своєю природою запальний, але швидко відходить. Характер часто отримує у спадок від матері.

Правильне по батькові від імені Ілля Ілліч це для чоловічої статі і Іллівна для дівчаток.

По батькові від імені Лука.

Ім’я Лука походить від латинського «lux», що означає «світло». Лука твердий і ділова людина, яка завжди буде дотримуватися своїх принципів. Хлопчик Лука розважливий і володіє хорошою інтуїцією. Особливо сильно ім’я впливає на зимового Луку. Такі представники хороші бізнесмени, легко можуть відкрити свою справу, але от на те, щоб завершити розпочате у них часто не вистачає часу. «Літній» Лука незалежний і деколи, замкнутий.

Правильно по батькові від імені Лука буде Лукич для хлопчиків і Луківна для дівчаток.

По батькові від імені Ян.

Ім’я Ян має безліч версій, тлумачень та історій походження. За однією з них ім’я Ян – це форма від чоловічого імені Іван. Саме завдяки цьому більшість якостей, ім’я «Ян» запозичило у «Івана». Основні якості імені це: інтелігентність, розум, стриманість. Ян нерідко консервативний. Завжди прагне бути лідером у команді, не терпить влади над собою. Якщо Ян щось вирішив, його важко, а іноді просто неможливо переконати. Люди тягнуться до Яна завдяки його товариськості і доброму почуттю гумору. В міру оптимістичний і відкрито.

Правильно по батькові від імені Ян буде «Янович» для хлопчиків і «Янівна» для дівчаток.

По батькові від імені Данило.

Ім’я Данило нагородить його представника порядністю, прекрасною інтуїцією. Представники цього імені завжди раді новому спілкуванню, але практично завжди стримані в ньому. Неквапливі та розважливі, розумні і працелюбні. Терпіти не можуть брехні, якщо відчувають обман, реагують на нього не завжди спокійно.

Правильне по батькові від імені Данило буде Данилович для хлопчиків і Данилівна для дівчаток.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *