Правила макіяжу: як малювати стрілки на очах.


Як свідчить жіноча мудрість: «Уміло накладений макіяж – запорука успіху!». Коли олівці, підводка, туш слухаються вас – піднімається настрій, відчувається впевненість і день обіцяє бути насиченим і динамічним!

Про те як підкреслити очі ми говорили в попередній статті, зараз ми поділимося з вами основними правилами малювання стрілок на очах.Очі дзеркало душі відображають наш стан, настрій і якщо так можна висловитися бойовий дух. Малювання стрілок на очах може підкреслити їх виразність і глибину кольору. Також вони надають пікантність, чуттєвість і сексуальність образу. Але щоб всі ваші зусилля не були марними необхідно знати основні правила для того щоб стрілка вийшла рівною і красивою.

Виберіть собі ідеальну підводку.

З різноманіття засобів для вдалого макіяжу виберіть собі те, яке буде ідеально підходити вам. Розглянути можна всі засоби: олівці для очей, рідка підводка-лайнер, підводка-фломастер, рідка або гелева підводка. Думаю не варто описувати переваги і недоліки кожного засобу. але не зайвим буде зауважити, що домогтися плавного переходу від тонкої лінії до товстої і назад допоможе рідкий лайнер( Artdeco Perfect Color Eyeliner ), якщо ви любитель товстих і фігурних стрілок – можете скористатися гелевою підведенням MAYBELLINE EyeStudio.

Малювати необхідно прямо перед дзеркалом.

Деякі жінки пристосувалися під час малювання стрілок повертати голову вбік, що, на їх думку, сприяє кращій візуалізації. При такій технології стрілка може вийде нерівною, симетрія буде порушена. Привчіть себе наносити макіяж строго перед дзеркалом, уникаючи поворотів і нахилів голови, особливо при малюванні стрілок.

При малюванні стрілки обов’язково враховуйте форму очі.

Щоб збільшити маленькі очі – необхідно починати малювання стрілки з зовнішнього куточка ока. Багато починають вести лінію від війкового ряду – для маленьких очей це не підходить. Великі і круглі очі стануть ще більше, якщо їх підводити таким же способом (з зовнішнього куточка ). Щоб краще виглядали стрілки на великих очах необхідно вести лінії до половини очі. Для мигдалеподібної форми очей прийнятні всі види стрілок і методів нанесення.

Початок стрілки повинно бути на ресничном ряду.

Багато починають вести стрілку від зовнішнього куточка ока, що в корені неправильно. При такому підході отримати тонку рівну лінію в самому помітному місці зводиться до нуля. Починайте малювати з середини ока до війкового ряду. Спочатку плануйте лінію олівцем, потім домальовувати підводкою. Щоб стрілки вийшли чіткими краще використовувати рідку чи гелеву підводку для очей.

Які бувають форми стрілок в макіяжі.

Виділяють кілька видів стрілок, які підкреслять овал обличчя і допоможуть візуально виділити очі.

1. Стрілка котяче око.

Такі стрілки найбільш популярні. Вони здатні підкреслити лінію очей і додати погляду таємничість і сексуальність.

2. Стрілка від середини.

Як відомо такий вигляд стрілок підходить для великих і круглих очей. Однією з особливостей нанесення є незакінчена нижня лінія стрілки.

3. Тонка стрілка.

Тонкі стрілки, що виконуються рідкою підводкою додадуть вашому образу ніжність і романтичність. Підійдуть для щоденного макіяжу.

4. Товста стрілка.

Цей вид стрілок додасть вашим віям зоровий об’єм і додаткову довжину.

5. Растушеванная стрілка.

Урізноманітнити свій макіяж і по-новому підкреслити очі допоможе растушеванная стрілка.

6. Стрілки-крила.

Стрілки – крила можна виконувати як в одному кольорі, так і в комбінації. Вони надають погляду особливу виразність і шарм.

7. Єгипетські стрілки.

Багато візажисти звертаються за натхненням до інших етносів і рас. У випадку зі стрілками – єгипетський варіант виглядає найбільш виграшно і розкуто.

8. Креативні.

Креативні стрілки – це політ фантазії сміливих візажистів і фахівців з макіяжу. Дайте політ своєї фантазії і різні варіанти втіляться в життя самі собою!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *