М’який контруктор – запорука повноцінного і безпечного розвитку дитини


Для гармонійного розвитку дитини і приємного проведення часу батьки вибирають самі кращі ігри. Однією з таких ігор є м’який конструктор. Це сучасний варіант ігрового обладнання, завдяки якому діти навчаться логіці мислення, винахідливості, зможуть тренувати пам’ять, увагу, а також проявлять творчі здібності.

У чому перевага м’яких конструкторів

Даний вид конструкторів входить у підгрупу м’яких модулів. Тут можна розглянути різноманітні геометричні фігури, що відрізняються яскравими відтінками, розмірами. Вони дозволяють створювати всілякі конструкції у вигляді замків, комбайнів, літаків, теплоходів, тракторів, пікапів, танків, човнів і багатьох інших.
Малюкам по силам збирати з численних елементів барвисті фігури навіть без допомоги дорослих. Такі модулі відмінно підійдуть для вирішення математичних завдань по додаванню або відніманню. Їх можна використовувати для створення смуги перешкод в різних рухливих іграх.
М’які комплекти захистять кожного малюка від травм і подряпин. Під час спорудження конструкцій у дитини будуть задіяні різні групи м’язів, що допоможе розвитку моторики рук.


М’які конструктори хороші тим, що:

  • абсолютно безпечні;
  • виготовляються з гіпоалергенних, екологічно чистих матерій;
  • містять м’які наповнювачі хорошої якості;
  • легко чистяться;
  • не псуються з-за великих навантажень;
  • швидко відновлюють первісну форму.

Завдяки таким показникам, дитячі м’які конструктори отримали широке застосування і користуються великим попитом.

Для якого віку підійде конструктор

Вибір конкретного комплекту залежить від віку малюка, рівня складності моделі.
Найбільш прості фігури зацікавлять хлопців ясельної групи. Завдяки яскравим кубиках, пірамід, трапециям, дитина буде пізнавати навколишній світ, проявляти ініціативу у створенні простих конструкцій. Так малюк зможе розрізняти кольори, форми, розміри.
Увагу дошкільнят залучать конструктори, містять логічну ігрову спрямованість. В таких комплектах присутні фігури більш складні і незвичайні, які дозволяють проявити фантазію.

Сфера застосування

Безпека наборів дозволяє використовувати їх у різних приміщеннях без нагляду дорослих. Дитина може облаштувати ігрову територію своєї кімнати красивою фігурою, зібраної з різних модулів.
Яскраві споруди вільно розміщуються також у дитячих садках, комерційних ігрових кімнатах, різних центрах розвитку.
М’який конструктор стане відмінним вибором для кожної дитини. Створюючи конструкції, малюк буде розвиватися не тільки розумово, але і фізично. При цьому, процес гри буде безпечним і дуже цікавим.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *