Лікування п’явками або гірудотерапія

З великого більшості способів лікування різних захворювань чимало поширене лікування п’явками або по-іншому гірудотерапія – це дуже древній метод, що отримав велике поширення в медичній сфері. У сучасній медицині використовуються тільки спеціально вирощені п’явки для таких цілей.

Багато хто думає, що можна лікувати себе п’явками з будь-якого болота, однак, це не зовсім так. П’явка впорскує певний секрет слинних залоз. Тому, безпечніше використовувати саме медичних п’явок, які навмисно вирощують на спеціальних фермах.

Ціна на лікування п’явками становить близько 300 р. За сеанс, але в сучасному світі немає якоїсь певної вилки, вартість може бути як 1500 р. так і 200 р. Залежить від місця лікування і складності вашого випадку.

Гірудотерапія – що це

Гірудотерапія це лікування п’явками, даний метод традиційної медицини взяв свій початок в 18 столітті. І отримав таку назву на честь речовини під назвою гірудин – воно сприяє уповільнення згортання крові і міститься у слинних залозах п’явок. П’явка має дуже цікавий пристрій, 5 пар очей і 3 щелепи, які здатні прокусити шкіру людини на 2 мм, Після чого п’явка починає пити кров та здатна випити в 7 разів більше свого власного розміру. Багато хто задається питанням – а скільки п’явка може випити крові за раз? Зазвичай це 10 – 15 мл Але для цього п’явка повинна голодувати 3 – 4 місяці. Тільки така п’явка буде корисна для людини.

В момент поглинання крові, п’явка виділяє той самий секрет слинних залоз. Він і робить позитивний вплив на людину. Причому як місцевої дії – наприклад лікування варикозу, так і загального – очищення крові.

Лікування п’явками в домашніх умовах варто застосовувати тільки в тому випадку, якщо у Вас є спеціально підготовлена п’явка, і спеціальні знання, чи людина мав раніше справу з цим «звіром».

Зовсім різні сфери охоплення має цей древній метод. Лікування п’явками в гінекології, використовують для лікування безпліддя, остеохондрозу, міжхребцевої грижі, кісти, суглобів.

Що лікують п’явками

Використовуються для очищення крові, ішемічна хвороба серця, вегето – судинна дистания, атеросклероз і навіть лікування пороку серця – як вродженого, так і придбаного.

Дуже поширене лікування варикозу за допомогою п’явок, геморою і тромбофлебіті.

Шкірні захворювання так само не залишилися без уваги п’явок, ними лікують вугровий висип, екземи та різні ступені псоріазу.

Навіть такі хвороби як наприклад цукровий діабет, або запалення щитовидної залози можна пробувати виліковувати цим древнім методом. Трохи не забули згадати про целюліт, ожиріння, трофічні виразки, гайморит.

Більш того, всі хвороби згадати не вдасться, в будь-якому випадку, в клініці або якомусь медичному центрі, де є процедура лікування п’явками, Вам дадуть докладну консультацію. Що можна лікувати, а що ні.

Лікування варикозу з допомогою п’явок

Одне з головних напрямків лікування – це безумовно лікування варикозу за допомогою п’явок. П’явки ставляться на проблемні зони, ділянки утворення тромбів і небажаних проявилися вен. Перші результати можна буде спостерігати вже через 5 сеансів лікування. Де то через 5 місяців будуть помітні значні зміни, які покажуть дієвість цього методу. Навіть у віці понад 75 років були видні гарні результати лікування.

Протипоказання при лікуванні п’явками

Не варто думати, що п’явка це якесь недосяжне, недоступне або противопоказанное Вам істота. Вони дозволені практично всім людям, за деякими винятками. Вагітним жінкам не дозволено турбувати свій організм такими методами впливу. Є так само індивідуальна непереносимість речовини, яка міститься в слині п’явки.

До протипоказань лікування п’явками так само відносяться – гемофілія і стійка гипотания.

Досить невеликий список протипоказань, порівняно з тим, що дана істота здатне вилікувати. Якщо ж ви не підходите під ці обмеження, то вперед, профілактика лікування п’явками теж дуже корисна, вона знижує ризики у рази на можливість отримання інфаркту або інсульту.

Як зупинити кров після п’явок

Після процедури лікування п’явками кров може йти протягом доби, це нормальне явище. Якщо раптом кров не буде зупинятися то потрібно вживати заходів. Як правило, відразу після процедури накладається пов’язка, і ранка обробляється пелюшкою. Можна прикласти лід, але це якщо минуло більше доби після укусу п’явки, а кров все йде.

Краще всього, повторно обробити рану і щільно накласти заново стерильну пов’язку.

Відгуки про лікування п’явками

У цій главі розглянемо як лікування живими п’явками, так і з’явився на ринку крем софія з п’явками, відгуки про яких не дуже райдужні. Що стосується самих п’явок, то тут питань до них немає. Це дивні істоти, які дійсно допомагають і існують вже багато століть в традиційній медицині. Відгуки про це всі позитивні. Що стосується лікування наприклад варикозу, то тут можна побачити позитивні результати через 3 -5 місяців.

Відео про лікування п’явками

Час лікування п’явками буде залежати від виду захворювання і від ступеня занедбаності.

Більш детально зможете дізнатися в клініці або побачити своїми очима на практиці.

Ось мабуть і все, спасибі за увагу, дивимося відео.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *