Кремлівська дієта – м’ясний метод схуднення

На сьогоднішній день можна відзначити, що захоплення здоровим способом життя захоплює все більше і більше людей. Це позитивна тенденція, оскільки, набагато легше попередити проблему, ніж потім шукати шляхи її вирішення. Коли заходить мова про здоровий, спортивний людину, то мається на увазі і відсутність зайвої ваги. Звичайно, певний відсоток жиру в організмі завжди буде, але це ні в якому разі не повинно приносити незручності і вже тим більше проблеми зі здоров’ям. Всі ми знаємо, які хвороби можна спровокувати наявністю зайвої ваги, це і задишка, і порушення в роботі нирок, печінки, серцево-судинної системи. Іноді, що б тримати себе в формі потрібно дотримуватися дієти. Серед безлічі дієт можна виділити одну, яка не має негативних відгуків серед лікарів. Це кремлівська дієта. Вона хороша ще тим, що дозволяє зберегти отриманий результат, природно за допомогою спорту.

Кремлівська дієта триває приблизно від 2 до 8 тижнів. Якщо дотримуватися дієти, то за місяць можна «попрощатися» в середньому від 9 до 11 кілограмів зайвої ваги. Причому, якщо достатня кількість, то він йде досить швидко. Іншими словами, кремлівську дієту можна назвати білкової, тому що суть її полягає в тому, щоб скоротити вживання продуктів, в яких містяться вуглеводи. Кількість вуглеводів в продукті оцінюють в одиницях, у відповідності з цими одиницями і складають дієтичне меню. У перший тиждень кількість вуглеводів не повинна перевищувати 20 одиниць в день. Дотримуватися такої дієти можна не більше 1 рази протягом року. До плюсів кремлівської дієти можна віднести те, що дотримуючись харчування за цією системою можна продовжувати займатися спортом, оскільки кількість білка в раціоні буде достатнім для підтримки енергії.

Ще останнім часом багато говорять, що дуже ефективно схуднення за допомогою насіння Чіа, коштують вони скрізь дорого, але можна замовити з Америки, прямо, буквально за 6$. На моєму улюбленому сайті iHerb. Мені доставили товар за 7 днів, так що візьміть на замітку.

Кремлівська дієта на кожен день

Кремлівська дієта на кожен день

Основоположний принцип кремлівської дієти – це скорочення вживання продуктів з високим вмістом вуглеводів. Недоотримуючи вуглеводи, організм починає витрачати вуглеводи з власних жирових запасів. Завдяки кремлівській дієті змінюють свою дію травні процеси. Для того, щоб добути енергію організм не запасається вуглеводами, він бере їх з того, що вже є в організмі. Це величезний плюс, оскільки вживання швидких вуглеводів не несе ніякої користі, так це енергія, але вона дуже швидко витрачається і почуття голоду повертається знову. Білкові продукти зберігають відчуття ситості набагато довше.

Періоди кремлівської дієти

Періоди кремлівської дієти

1) Перший період – вхідний. Він необхідний, щоб підготувати організм до нової системи харчування і триває від тижня до двох. На цьому етапі вживання вуглеводів зводиться до 20 одиниць в день.

2) Другий період – основної. Його тривалість не більше 6 тижнів. У цьому періоді збільшується кількість вуглеводів до 40 одиниць в день.

3) Третій період – заключний або вихідний. По тривалості займає від одного тижня. Якщо при вживанні 60 одиниць вуглеводів в день ваш вага не збільшується, вам вистачає енергії, і ви відчуваєте себе добре, то цей період може тривати досить довго.

Як порахувати одиниці вуглеводів

Як порахувати одиниці вуглеводів

Для того, що б меню худне легко піддавалося підрахунками, кожному блюду продукту присвоюється певна кількість одиниць вуглеводів (балів, умовних одиниць). В кремлівській дієті ці одиниці є змістом вуглеводів на 100 грам страви або продукту. Якщо ви складаєте меню на день, то легше всього враховувати білкові продукти, оскільки вони рівні 0 балів, оскільки в них немає вуглеводів. Це в першу чергу м’ясо, риба, сосиски та інші м’ясні продукти. Якщо брати овочі, то тут розкид одиниць вуглеводів залежить від виду овоча. Наприклад, огірки в 100 грамах мають 2 одиниці. Той же принцип і з фруктами і з молочними продуктами. Якщо є сумніви, то кількість вуглеводів вказано на упаковках готових продуктів. Для шанувальників кремлівської дієти також розробили мобільні додатки, які допоможуть підчитати кількість вуглеводів, як в окремих продуктах, так і у вже готовому блюді.

Повна таблиця кремлівської дієти

Таблиця

Як і будь-яка дієта, кремлівська дієта теж має свої обмеження, тобто продукти, які можна вживати. Високий рівень вуглеводів зробив їх забороненими. Це:

1) Цукор і солодкі продукти;

2) Хліб і хлібобулочні вироби;

3) Газовані напої; соки;

4) Солодкі алкогольні напої, пиво;

5) Солодкі фрукти;

6) Бобові продукти;

7) Макаронні вироби;

8) Крупи, що містять вуглеводи.

Звичайно, в порівнянні з іншими дієтами, кремлівська дієта виглядає досить поблажливо. Але для підтримки здоров’я, не слід вживати або мінімізувати вживання ковбасних виробів, плавлених сирків, сосисок та інших продуктів з вмістом барвників і замінників смаку.

Мінуси кремлівської дієти

Мінуси кремлівської дієти

Дієта містить продукти багаті білком, відповідно процес перетравлення цих продуктів досить важливий. Щоб білок або протеїн перероблявся легше і швидше спільно з ними потрібно їсти овочі, які не містять крохмалю і підтримують травний процес. Також потрібно пити достатню кількість води. Особливу увагу слід приділити і вибору м’яса, не потрібно вибирати жирні види, щоб не збільшувати рівень холестерину. І звичайно ж, не варто їсти за три відбивних день, незважаючи на те, що в одиницях вуглеводів це буде 0 балів. Зменшення кількості фруктів і овочів в раціоні може викликати занепокоєння щодо недостатнього надходження вітамінів в організм. Не потрібно забувати, що є цитрусові та ягоди, що містять мінімум вуглеводів. При дотриманні кремлівської дієти нелегко доведеться людям, які люблять солодке і шоколад, оскільки ці продукти заборонені повністю.

Кому протипоказана кремлівська дієта

Протипоказання

Перед початком кремлівської дієти, варто звернути увагу на протипоказання. Оскільки вони все ж є. Звичайно, якщо ви страждаєте хронічними захворюваннями, то вона вам не рекомендована. У випадку, якщо у вас немає явних проблем зі здоров’ям консультація з лікарем все одно не буде зайвою. Не менш важливий і віковий критерій, зрілим людям кремлівська дієта не рекомендується. У цій дієті широкий вибір продуктів, які можна вживати, але не варто забувати і про заборонені продукти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *