Корисні знежирені продукти?


Більшість людей впевнені в тому, що дієти зазвичай повністю виключають жири з раціону. Чому багато людей вибирають знежирену їжу, яка оздоровить і допоможе схуднути. Але не всі продукти, позбавлені жирності, мають однакову користь. Спробуємо розібратися в цьому.

У наш час продаються продукти з позначенням на етикетці вмісту жиру, близького до нуля. При їх вживанні організм практично не насичується, і почуття голоду повертається знову. Доводиться вгамовувати його все частіше і тими ж продуктами, що призводить до споживання їжі в набагато більших обсягах.

Жири не тільки безпечні, але і дуже корисні, якщо використовувати їх в міру. Малі запаси ліпідів на стегнах жінки відповідають за формування гормонів, які мають пряме відношення до здоров’я і жіночій красі.

При виборі знежирених дієтичних продуктів не довіряйте рекламі, яка подає товар у кращому, але не завжди правдивому вигляді. Насправді малий відсоток жиру часто компенсується великим вмістом ароматизаторів, цукру, консервантів і інших добавок, які не дають ніякої користі для здоров’я. Намагайтеся уважно вивчити етикетку за складом продукту, який ви маєте намір купити.

Хлібці дієтичні:користь і шкода.

В даному продукті можливо присутність сухого молока, простих вуглеводів, солі, які надають йому калорійності, але не насичують на довгий час. Для дієтичного харчування необхідний хліб, приготовлений з борошна грубого помелу, в якому містяться вітаміни і рослинна клітковина.

Пластівці для сніданку при схудненні.

Не кращий варіант для дієти. В них знаходяться ароматизатори, прості вуглеводи та транс-жири. Замініть їх на звичайні каші, приготовані на воді: вівсяну, гречану, рис (коричневий).

Знежирені молочні продукти: користь і шкода при зниженні ваги.

Містять у складі компоненти, що поліпшують смак продукту. Але вони надають йому підвищеної калорійності по відношенню до більш жирного сиру. Калорійність молочних продуктів з відсутністю жирності незначно відрізняється від продуктів із звичайною жирністю. Намагайтеся купувати натуральні йогурти, без будь-яких добавок. Віддайте перевагу знежирені кисломолочні продукти з мінімальним терміном придатності.

М’ясні напівфабрикати пісні при схудненні.

На жаль, сюди, як правило, додають транс-жири, які підвищують «поганий» холестерин у крові. До таких продуктів відноситься також маргарин і спред. Кращими дієтичними м’ясними продуктами вважаються: біле м’ясо курей, телятина, кролятина і яловичина нежирна. Здорове харчування не буває без продуктів моря, тому в раціон включається риба не жирного, так і жирних сортів, тому що в них знаходяться жирні кислоти, сприяють зміцненню кровоносних судин, їх еластичності і міцності.
Виявляється, жири не тільки безпечні, але і дуже корисні, якщо використовувати їх в міру. Малі запаси ліпідів на стегнах жінки відповідають за формування гормонів, які мають пряме відношення до здоров’ю і жіночій красі. У складі мембрани клітини знаходиться важлива речовина – лецитин. У продуктах, що мають навіть низький складу жирності, присутні кислоти, які регулюють метаболізм. Повне виключення з харчування жирів провокує зрив обміну речовин, що неминуче призведе до появи зайвих кілограмів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *