Гормон росту – супер препарат чи що?

Так багато суперечок про те, вживати чи гормон росту, скільки шкоди і скільки користі може принести даний препарат? Давайте разом розберемося з цим непростим гормоном. Проаналізуємо відгуки, вникнемо в суть препарату, і дізнаємося про протипоказання.

Спочатку, питання – для чого потрібен гормон росту, був трактований як препарат, який допомагає в розвитку відстаючим дітям, так як ГР покликаний прискорювати розвиток і відновлювати деякі процеси протікають в організмі людини.

Справа в тому, що жир, який накопичується під шкірою людини, не так – то просто. Для багатьох людей проблема схуднення – головна проблема усієї життя. Що стосується ще одного призначення ГР – це створення м’язового рельєфу, що дуже популярно серед спортсменів і бодібілдерів.

Гормон росту що це?

Отже, що таке гормон росту соматотропін? Це речовина, що сприяє відновленню та розвитку органів організму, включаючи ріст кісток, м’язів, зв’язок і внутрішніх органів. Ще цей гормон потрібен для спалювання жиру.

Сам препарат являє собою білий порошок, потім культивують новокаїном.

Крім ампульного прийоми через шприц, гормон росту виробляється в організмі людини природним шляхом, виробляється він під час сну, проте дія речовини блокується або виділенням інсуліну, якщо перед сном щільно поїсти, або якщо ви лягли спати на голодний шлунок, ГР блокується виділенням речовини під назвою кортизол.

Але є спосіб максимально наблизити збереження гормону росту в організмі. Їсти потрібно не дуже багато, причому тільки білок.

Взагалі природна потреба організму в ГР спостерігається лише до 20 років. Після цього гормон може впливати тільки на спалювання зайвого жиру і нарощування м’язової маси. Так само буде корисний для загоєння зв’язок і кращої регенерації організму.

Як гормон впливає на зростання

Стало зрозуміло, що гормон росту ефект якого дає приголомшливі результати благотворно впливає на розвиток як при відставанні розвитку, так і на збільшення силових здібностей і нарощування м’язів.

Є фактори які позитивно впливають на веделение і дія гормону, а є й негативні.

До позитивних можна віднести:

 • Сон;
 • Збільшення статевих секретів;
 • Певна група амінокислот (наприклад глутамін і аргінін);
 • Фізична активність.

До негативних:

 • Високий вміст інсуліну;
 • Гиперликимия;
 • Наявність жирних кислот в організмі.

Ефект від ГР

При маленьких дозах гормон росту не дає великий ефект, малою дозою вважається близько 4 ОД./доба. Для професійних спортсменів оптимальна дозування більше 10 ОД. Ефект від прийому гормону росту можна бачити через 7 – 10 днів. Курс прийому триває за один період як правило близько 3-х місяців. Але часто визначається індивідуально.

При чому зростання м’язової маси при прийомі ГР буде не таким швидким при дозуванні 4 ОД. Для ефективного нарощування маси потрібно вводити близько 8-10 ОД. Але краще проконсультуватися з фахівцем і розписати курс прийому в силу ваших індивідуальних особливостей організму.

При оптимальному прийомі – близько 8 ОД. буде спостерігатися швидке гіпертрофія м’язів, яка у свою чергу активує гіперплазію клітин. Не забувайте той факт, що рецептори організму звикають до даного препарату, тому прийом не варто затягувати довше норми.

Як можна купити гормон росту

Багато хто вважає препарат забороненим і думають що його можна придбати тільки «чорним» способом. Але це не зовсім так. Гормон росту в аптеці теж є і, як правило, продається він в розведеному вигляді. «Джинтропин» – як по іншому його називають, продається в скляних ампулах. Зберігається в темному і прохолодному місці. Особливо якщо ви придбали його в розведеному вигляді. Не рекомендують зберігати при кімнатній температурі.

Як правило, ГР можна знайти на різних сайтах спортивної тематики або замовити через знайомих спортсменів. Багато зробили свій вибір на користь цього препарату. Гормон росту ціна на яку становить близько 800 р. за ампулу можна придбати і офіційно.

Можна купити в аптеці?

Як уже говорилося купити гормон росту в аптеці теж можна. Джинтропин в аптеці продається в ампулах, який потім розводиться вітаміном В 12. Перед тим як правильно розрахувати дозу рекомендується проконсультуватися зі знаючим чоловіком.

Гормон росту – який краще

Створити таку речовину не так то просто, тому ринок цього препарату кишить фэйковыми екземплярами. ЗА деякими даними, близько 70% ринку не зовсім справжні, точніше це теж може бути ГР, але зміст його буде дуже мало, або зовсім відсутні.

У справжні час ліцензованими гормонами росту є:

 • Джинтропин;
 • Ансомон;
 • Динатроп.

Є ще ряд інших, але в першу чергу краще звернути увагу на ті що вказані вище.

Побічні ефекти

Існує багато міфів і оповідей про те що це дуже шкідливий препарат та його застосування подібно смерті. Однак застосування гормону росту побічні ефекти не викликає, якщо все робити правильно. Звичайно якщо пити каву 12 чашок в день, то навряд чи через пару тижнів щоденного прийому у вас все буде добре зі здоров’ям. Так само і тут, у всьому важливо знати норму і грамотний прийом не зможе ніяк зашкодити, а тільки принести користь в розвитку вашого здоров’я.

І так як ГР є речовиною, яка виробляється саме по собі в нашому організмі, то воно не небезпечно, якщо не перевищувати терміни і дозування прийому.

До побічних ефектів ГР можна віднести:

 • Підвищення тиску;
 • Збільшення кількості рідини в організмі;
 • Оніміння кінцівок;
 • Послаблення роботи щитовидної залози (можна виправити з допомогою Тироксину);
 • Підвищення вмісту глюкози (можна виправити з допомогою інсуліну).

Гормон росту відгуки

Існує думка досвідчених медиків, що приймати ГР варто тільки якщо ви професійно займаєтеся спортом. Справа в тому, що в організмі кожної людини можуть бути не розвинулися пухлини або виразки, якщо приймати гормон росту, то він може надавати зростаючий вплив і на них в тому числі. Просто потрібно перевірити органи, щоб уникнути небажаних наслідків.

Всі побічні ефекти від застосування гормону росту є тимчасовими та зникають після закінчення курсу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *