Гарний макіяж очей Smoky eyes: як правильно наносити?


Очі – дзеркало душі. Вони відображають наш настрій, стан здоров’я. Виразом очей здатне показати наші щирі почуття до людини, або відверту неприязнь. Жінки з давніх часів дбали про те, щоб їхні очі були виразні, намагалися за допомогою макіяжу коригувати розріз очей і їх розмір.

Особливо актуально питання макіяжу звучать для світловолосих жінок, які від природи мають світлі вії, адже без косметики вони зорово зменшують очі. Але з допомогою косметики і сучасних технік нанесення макіяжу можна зробити певний акцент на очі і зробити свій погляд як таємничим і загадковим, так природним і спокійним.

Особливості макіяжу Smoky eyes

Цей вид макіяжу з’явився на початку минулого століття. Коли жінці необхідно надати образу якоїсь загадковості і авантюризму, вона використовує саме цю методику. Макіяж для очей смокі айс заснований на поєднанні темних контрастних кольорах тіней, при належній розтушовуванні. При правильному нанесенні цього макіяжу ваші очі огортає легкий серпанок, яка притягує погляд і додає вашому образу певний романтизм.

Кольори для нанесення макіяжу можна використовувати абсолютно будь-які, зовсім не обов’язково, щоб вони були попелясто-чорного кольору в поєднанні з більш світлими і в матовому стилі. Багато дівчат дотримуються саме цієї колірної схеми, але в даний час тенденція йде до заміни звичних квітів на користь більш насиченим відтінками синього, зеленого, коричневого і фіолетового. Перед тим, як розповісти про техніку нанесення, слід розмежувати час, в період якого ви будете з’являтися в суспільстві з таким макіяжем. Не до місця буде застосування темних тонів в ранковий і денний час. Макіяж смокі айс, виконаний в темних кольорових композиціях виглядає досить важко і важко. Якщо ваш смокі айс носиться більшу частину часу світлого часу доби пропонуємо вам підібрати палітру з спокійних пастельних кольорів.

Для вечора і ночі, навпаки, загадкові темні кольори, що надають сексуальність будуть як ніколи актуальні.

Також слід розглянути гармонійне поєднання кольорів тіней з вашим чином і кольором очей. Так, дівчатам з карими очима відмінно підійдуть для денного макіяжу світло-коричневі, оливкові, сині і фіолетові кольори в композиції з світлими тонами.

Дівчатам з блакитними очима для нанесення денного Smoky eyes підійдуть пастельні фіолетові, зелені, сірі і тіні тілесних відтінків. Вони гармонійно зроблять акцент на очах, дозволять уникнути надмірної завантаженості у верхній частині особи.

Дівчатам з зеленим кольором очей рекомендовані оливкові, карамельно-шоколадні, зелені відтінки у створенні димчастого макіяжу.

Техніка нанесення макіяжу смокі айс

Як і в будь-якому іншому макіяжі першочерговим стоїть нанесення тональної основи, або бази. За допомогою даного засобу вирівнюється тон особи, ховаються дрібні і незначні вади шкіри.

Важливо пам’ятати! При наявності на обличчі відкритих ран, прищів та інших дефектів нанесення бази і тонального крему може призвести до запалень.

Після того, як ви досягли ідеального кольору обличчя, необхідно почати коригування розрізу очей. Почніть з промальовування контуру і заповнення межресничного простору. Також олівцем для очей ви зможете підвести слизову верхнього століття. Після підведення очі ретельно розтушуйте лінію пензликом.

Далі нанесіть тіні, починаючи з темного кольору пензликом на всю поверхню рухомого століття. Добре розтушуйте , щоб не залишалося чітких ліній переходу.

Останній, самий світлий відтінок тіней наноситься на верхню частину століття, добре розтушовуючи і роблячи плавний перехід. Також треба нанести світлі тіні на внутрішній кут ока, що надасть йому більшої виразності і сексуальності.

Нижню частину століття також необхідно намалювати олівцем в межресничной області. Потім плоским пензликом нанести один з проміжних кольорів тіней від лінії росту вій по напряму від внутрішнього куточка ока до зовнішнього.

Особливо хотілося б виділити техніку нанесення туші до макіяжу смокі айс. Туш повинна бути обов’язково збільшує обсяг, що зробить ваш образ завершеним і додасть вашому погляду таємничість.

Техніка нанесення будь-якого манікюру обов’язково передбачає проби і тренування. Зробити красивий і рівний Smoky eyes з першого разу буде трохи проблематично, тут необхідна практична підготовка. Також слід приділити особливу увагу підбору кольору тіней. Грамотне їх поєднання дозволить грамотно розставити акценти на обличчі і підкреслить ваш колір очей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *