Фотоепіляція волосся

Сьогодні у нас тема позбавлення від волосся, чоловічий погляд на жіночий світ. 33Devici.Ru розповість вам про фотоепіляції, з боку експерта в особі чоловіка. Сподіваємося вам сподобається.

Як то спілкуючись з своєю дівчиною, з якою ми вже довгий час разом заговорили про те як важко дівчатам тримати себе в тонусі бути постійно красивими щоб у нас (чоловіків) ніколи не пропадало бажання. В основному ми зациклилися на темі про депіляції.

Моя дівчина стверджувала що це дуже необхідна справа. І я з нею не став сперечатися з цього приводу. Можливо колись давно чоловікам подобалися Єті)) але не в нашу епоху. Зараз домашня фотоепіляція волосся досить популярна, та й не тільки домашня. За цим дівчатам доводиться заради нас, а можливо і просто заради себе, тримати ніжки чистими і гладенькими від безжальних і нещадних волосся. Я знав що процес цей не приємний, але знав за словами а не за власними відчуттями. І нехай я не буду приховувати, я піддався на провокацію і дозволив над собою знущатися.

Фотоепіляція волосся

Ціна розуміння того на скільки це боляче, це клаптик волосся. Безжально вирваний зі свого звичного місця проживання.

І я задався питанням невже немає нічого простіше і не такого хворобливого засоби для депіляції. Як виявилося є, і досить таки поширене засіб фотоепіляція( нижче розкажу як я прийшов до такого висновку). Але от чомусь ні моя дівчина ні подруги моєї дівчини їм не користуються. І тоді я вирішив допомогти дівочого суспільству і почав шукати в мережі інформацію з цього питання думаю зрозуміло чому я на пряму не став ходити і питати в косметологічних салонах з приводу цієї процедури. Все таки для мене це як і раніше залишалося не потрібне. І я чесно сказати соромився задавати такі питання.

Фотоепіляція відгуки

Для початку звичайно ж подивився відгуки. Виявилося що депіляція це взагалі кам’яний вік. Все як мінімум користуються епіляцією. Чесно кажучи якби я це розповідав своїм друзям вираження їхньої особи було б майже таке ж, як якщо б я розповідав подругам про різницю карбюраторів. Але суть не в цьому виявилось, що все як мінімум займаються епіляцією. Я впевнений різницю між двома цими процесами вам пояснювати не варто. Але ось невдача. Виявляється ця епіляція теж не самий ідеальний варіант.

І на заміну епіляції приходять фотоепіляція і лазерна епіляція. Фотоепіляція відгуки про процедуру можна удосталь знайти в інтернеті. В основному вони гідні уваги.

Різниця між цими процедурами в тому, що під час проведення лазерної епіляції лікар індивідуально для кожного клієнта підбирає тип лазера враховуючи при цьому колір волосся і рівень меланіну. Епіляція волосся проводиться спеціальним пристроєм з вже готовим цілим спектром, а не одним променем, як лазерної епіляції. Це так у загальних рисах. Але все ж найчастіше після процедури фотоепіляції радять переходити на лазерну. Ну це у випадку якщо фото вас перестане задовольняти.

Ну в загальному мені сподобалася ця ідея і я вирішив дізнатися детальніше про неї точніше яка ціна цього задоволення і можливо проводити ці процедури вдома.

Ціни на фотоепіляцію

Погортавши простори рунета прийшов до такого висновку, що задоволення це не з таких вужі і дешевих. Але все ж доступних. Фотоепіляція ціна якої описана трохи нижче вийде вам в копієчку.

Головним критерієм залежить де буде проводитися процедура.

Наприклад епіляція області бікіні без поглиблення обійдеться вам за перший сеанс від 2000 – 8000 р. Це середня ціна яку я знайшов в інтернеті. Все залежить від того де ви будете робити фотоепіляцію і хто буде її робити. Продовжимо.

Область бікіні з поглибленням за перший сеанс вам обійдеться від 2000-11000р. за другий і третій сеанс доведеться викласти близько 7000р. За четвертий же приблизно 3000 р.

Зробити фотоепіляцію пахв вам запропонують за 4500-5000 р. А за наступні викладіть приблизно 2900 р.

Фотоепіляція рук обійдеться вам від 11 за перший сеанс до 2,8 тис. руб. за четвертий.

Так ви можете знайти і ціни дешевші, але це вам не гарантує якісно проведеної процедури. Я б на чому – чому, а на власному здоров’ї економити не став би.

Епіляція в домашніх умовах

Враховуючи що такі процедури є не з дешевих мимоволі думаєш розгляді варіант «подарувати фотоепілятор». Для цього я зайшов за допомогою до великого рунету. Запитав я і отримав відповідь. Виявляється, це цілком можливо. Цей апарат живиться від мережі, техніка безпеки при її використанні досить таки проста. Наприклад з приводу родимок. То їх варто прикривати пластиром або ж взагалі намагатися обходити стороною, не можна засмагати.

не Можна проводити фотоэпиляицию в домашніх умовах на загорілої шкірі, дівчатам з світлим волоссям. Після проведення сеансів користуватися сонцезахисними кремами з високим ступенем захисту.

На різних областях може знадобитися різна кількість процедур. Самі лампи які дають фотоспалахи в основному піддаються заміну зношених а середньо нормальний апарат коштує від 30 тис рублів. І це дуже економить час. Набивши руку і отримавши більш-менш якийсь досвід пахви моя дівчина примудряється «освятити» протягом 15 хвилин на ноги йде хвилин 20-25 на область бікіні (особисто не засікав, але цікавився) йде 40 хвилин в середньому.

Домашня фотоепіляція

Ну це може і не так безпечно, як це робити в клініці. Адже всі розуміють, що це теж є трохи шкідливим, а при зловживанні або неправильному використанні апарату взагалі можна серйозно нашкодити собі. Але все ж вдома простіше. Завжди можна вибрати вільну хвилинку і піти зайнятися своєю справою. А не збиратися година для того щоб кудись поїхати і там невідомо скільки пробути заїжджаючи при цьому з якихось справах. Тому домашня фотоепіляція досить популярна.

Для ознайомлення пару раз звозив свою дівчину на прийоми до фахівця. Але тепер в основному вона сама собі робить фотоепіляції і своїм подругам теж. Мені от цікаво, чому вони раніше займалися цією нісенітницею, через незнання чи через небажання мазохістки може цього як ви здогадалися поки не зрозуміти. Ну радує що волосся на моїй нозі вже відросли і тепер мені не соромно знову ходить в шортах І дівчина моя задоволена, може навіть добрішими стала принаймні вона не поверталася до цього питання, хоча розмови у нас не припинилися, тепер ми вирішуємо потрібен дівчині свій особистий транспорт. Але це вже як говориться інша історія.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *