Дитячий уролог: делікатне рішення проблем


Особливості репродуктивної системи у хлопчиків і дівчаток має принципові відмінності. Саме тому фахівець, який займається цими питаннями має бути у кожного свій. Коли мова заходить про порушення в розвитку статевих органів цей незамінний фахівець у багатьох питаннях. Особливо часто батькам доводиться звертатися до уролога саме на стадії росту дитини.

В даний час дитячий уролог є дуже рідкісною професією, проте не менш популярною, ніж всі інші. Цей лікар спеціалізується на таких захворюваннях і патології сечостатевої та репродуктивної системи у хлопчиків як:

-дисфункція сечової системи;

– патології в розвитку статевих органів на стадії;

– проблеми з ерекцією;

– освіти в паховій області.

Цей фахівець проводить консультації, огляди, медикаментозне лікування, оперативне втручання теж є частиною його діяльності. Діти не особливо шанують дитячих лікарів, особливо урологів, адже вони посягають на найсокровенніше.

На прийомі у фахівця Ви отримаєте повноцінну інформацію, що стосується особливостей розвитку чоловічих статевих органів. Крім професійної консультації, ви зможете дізнатися про хворобах сечостатевої системи, а також про симптоми і причини, що її викликали, діагностичних методів, які допомагають виявити захворювання і методи лікування.

Симптоми, які говорять про необхідність відвідування лікаря-уролога:

-почервоніння голівки члена у дитини;

– погане розкриття головки;

-болі різної локалізації і характеру ( від тупих і ниючих до гострих і ріжучих, по локалізації від поперекової області до закінчення сечоводу по внутрішній стороні стегон);

-дискомфорт в паховій області;

-часте сечовипускання;

-затримка сечовипускання;

-нетримання, переривчасте виділення або розбризкування сечі і ін

Не варто занадто довго відтягувати прийом до лікаря, адже найменше зволікання може призвести до таких серйозних проблем, як неповноцінна ерекція, імпотенція, або навіть невиліковне безпліддя. Діти, які страждають від певного виду патології, вимагають до себе спеціальної уваги і догляду, так як допомога, надана вчасно, дозволить Вашій дитині в подальшому стати здоровою особистістю. Відповідальність за здоров’я малюка цілком лежить на батьках, і вони неодмінно повинні стежити за тим, щоб дотримувалися правила особистої гігієни малюка.

Первинний прийом

Часто батьків дуже цікавить, коли ж найкраще в перший раз показати малюка фахівця? Відповідь проста – грамотний фахівець здатний діагностувати багато патології вже відразу ж після народження малюка. У цей період часу можна виявити багато захворювань, у тому числі баланопластит, різні кісти, грижі і навіть водянку яєчок. Будь проявляється вид патології краще всього лікувати відразу ж, як він був виявлений, а не затягувати лікування «на потім». Слід пам’ятати про те, що будь-які оперативні втручання у малюка найкраще проводити до того, як настало статеве дозрівання. Ось чому так важлива профілактична діагностика у віці п’яти років. Ну а підготуватися до появи хлопчика у Вашій родині можна ще до того, як він народився – для цього достатньо відвідати фахівця і отримати безцінні знання по догляду за малюком.

Проблеми, з якими звертаються до фахівця:

• Утворення, що локалізуються в яєчках;

• Зміни, що локалізуються в області статевих органів;

• Діурез;

• Водянка яєчок, або мастит у малюка;

• Обрізання;

• Варикоцеле, або не опустилося яєчко;

• Водянка, що локалізується в оболонці;

• Будь-які зміни, що відбуваються в сечовидільної системи малюка.

Пам’ятайте про те, що будь-яке захворювання краще лікується на ранніх стадіях. Ось чому так важливо звертатися до фахівця саме при перших же проявах захворювання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *