Дорога і дешева косметика – в чому різниця?


Полиці магазинів заставлені найрізноманітнішими засобами – від найдешевших до нечувано дорогих. Реклама не залишає нам часу для вдумливого вибору. Прийнято вважати, що недорога косметика не дає ніякого ефекту, а тільки шкодить. Але чи це так?

Дорога і дешева косметика – в чому різниця?

Одвічне прагнення жінок як можна довше залишатися молодими і красивими змушує косметичні концерни мало не щодня придумувати різноманітні новинки. Полиці магазинів заставлені найрізноманітнішими засобами – від найдешевших до нечувано дорогих. А постійна реклама гіпнотизує і не залишає часу для вдумливого вибору. До того ж, прийнято вважати, що недорога косметика не дає ніякого ефекту, а тільки шкодить. Але чи так це?

Склад

Виробники стверджують, що різниця між дорогою і дешевою косметикою криється якраз у її складі. Звичайний споживач навряд чи зможе розібратися у всіх компонентах, які входять в косметичний засіб. Наприклад, у так званих ” люксових кремах можна зустріти такі дивовижні складові, як норкове масло або екстракт чорної ікри. Але важливо розуміти, що основою всіх кремів, незалежно від їх вартості, є вода і масло. Інші компоненти лише доповнюють засіб.

А може бути різниця в тому, що дорогі крему – натуральні? І тому можна домогтися унікального ефекту омолодження або позбавлення від недоліків шкіри? Це не зовсім вірно. Щоб косметичний засіб був по-справжньому корисним, його краще зробити самостійно. А всі необхідні для цього інгредієнти може надати інтернет-магазин компонентів для косметики, так ви точно будете знати склад свого засоби і уникнете неприємних сюрпризів. Що стосується покупних коштів, то і люксова косметика містить не завжди корисні речовини. Правда, в продукції класу мас-маркет їх може бути більше.

Але при виборі крему слід розуміти, що якщо в ньому є натуральні компоненти, то на них може бути алергія. В той час коли такий же крем, який стоїть менше, може і не викликати подібну реакцію. Крім того, численні наукові дослідження не змогли довести, що дорогі і рідкісні компоненти корисніше, ніж інгредієнти дешевих кремів. І іноді прості екстракти трав надають на шкіру більш сприятливий вплив, ніж горезвісне черепаховое масло.

Справа в ціні?

Деякі брендові марки косметики ставлять нереальну ціну на свою продукцію. Справа в тому, що половину вартості споживач платить саме за розкручену марку, а другу – за унікальний склад. І поки такий продукт буде представлений на ринку як ексклюзив, ціна на нього буде відповідна. Але через якийсь час ідею втілюють в життя виробники косметики середнього класу, а потім крему з подібним складом з’являються на полицях всіх магазинів. Але в недорогих кремах дорогі компоненти замінюються штучними аналогами, тому їх ефективність суттєво знижується. І це стосується не тільки кремів, але і решти косметики, як декоративної, так і лікувальної.

Міфи про косметику

У кожної жінки є свої уявлення про косметику, і, на жаль, більшість з них нав’язані виробниками. Іноді віра в чудодійні властивості суміші з маленької баночки настільки сильні, що на її купівлю витрачаються величезні суми. Але що споживачі насправді знають про косметичної продукції? Існує декілька найпоширеніших міфів, які слід розвінчати:

  1. Крем легко проникає в глибокі шари шкіри. Природою спеціально був задуманий захисний шар епідермісу, щоб крізь нього не могли проникнути різні мікроби. Тому будь-який, навіть самий дорогий крем, на це не здатний.
  2. Існує повністю натуральна косметика. Це неможливо, інакше її термін зберігання не перевищував би декількох днів.
  3. Гіалуронова кислота омолоджує. Якщо вона присутня в кремі, то максимум, чого можна домогтися – це зволоження і захисту від ультрафіолету. Ефект омолодження дадуть тільки ін’єкції.

Вибирати косметику слід не тільки виходячи з фінансових можливостей, але й з огляду на особливості своєї шкіри. Косметологи рекомендують не звертати уваги на віковий ценз, встановлений виробниками. Головне – це тип шкіри, для якої буде використовуватися засіб. І тоді маска, крем або пудра не зашкодять і виправдають всі очікування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *