Де у себе вдома можна знайти неодимові магніти?

останнім часом, неодимові магніти користуються стабільним попитом. Ринок швидко відреагував на бажання покупців. Ось чому у продажу ви знайдете десятки різновидів цієї продукції. Продавці запропонують вам взяти у них дешево неодимовий магніт, за допомогою якого вони навчать вас проводити “планові” зупинки лічильників води, газу і електроенергії. Дещо меншою популярністю користуються неодимові магніти в побуті, в якості фіксаторів предметів.

Кілька років тому, коли ще не додумалися зробити неодимові магніти незамінним атрибутом процесу зупинки лічильників води та електроенергії, вчені пропагували застосовувати магніт в цілях терапії цілого ряду хвороб. В різних приладах використовуються неодимові магніти, щоб допомагати людям боротися з підвищеним тиском або сприяти загоєнню ран на тілі.

Де будинки знайти “родовище” знаменитих магнітів?

Ми задалися питанням, а чи можна знайти в побуті такі магнітики, щоб дуже дешево зробити з них своїми руками саморобні пристрої для зупинки лічильників води, електроенергії.

Виявляється, неодимові магніти “заховані” у нас під боком. Вони використовуються в накопичувачах інформації в наших комп’ютерах. Простіше сказати, в жорстких дисках.

Офіційно виробники шифрують їх під абревіатурою HDD. Таким чином, якщо у вас вдома є відслужив свій ресурс комп’ютер, то саме там ми і знайдемо неодимовий магніт. Його функція в жорсткому диску – утримувати прочитує голівку в певному положенні. Відразу обмовимося, що неодимові магніти можна, при бажанні, витягувати і з інших побутових приладів. Але тільки в вінчестерах вони бувають такими потужними.

Завдяки цим високим зчіпним властивостям, з них, вдома самостійно, легко зробити пристрої для того, щоб ефективно впливати на лічильники води та електроенергії, для їх надійної зупинки.

Чим старше вінчестер, тим краще

Зверніть увагу на те, що якщо нам неодимові магніти потрібні саме для того, щоб зробити надійним процес зупинки лічильників (води, електроенергії, газу), то шукати треба лише старі диски HDD.

В сучасних вже використовуються більш досконалі технології. Простіше сказати, що вони досить слабкі, щоб зробити ефективним такий спосіб зупинки лічильників.

Де краще не шукати такі магнітики?

Радимо вам не витрачати час і не розбирати акустичні колонки та електродвигуни, щоб там виявити магніти. Справа в тому, що в акустичних системах, найчастіше, використовуються їх феритові різновиди.

Їх застосування для зупинки лічильників води та електроенергії не дасть абсолютно ніякого толку. Про магнітах в електродвигунах можна сказати, що вони дуже малопотужні.

А всі лічильники можна зупинити?

до Речі, ми повинні обов’язково сказати, що не всі лічильники можна зупинити за допомогою неомагнитов. Проблем не буде, наприклад, з лічильниками води. А ось зробити таку ж операцію з зупинкою електролічильника складніше.

Успіху можна досягти, якщо лічильник електрики має електромеханічний дисплей. А ось сучасний двухтарифні прилад ніяк не зупиниш. У нього рідкокристалічний дисплей.

Нетрадиційне використання неомагнитов

Все-таки ставити неомагниты на лічильники, справа не зовсім легальне. А ось що придумали автомобілісти: вони неомагнитами очищають машинне масло. Магніт кріплять на зливний пробці піддону картера. А далі механічним шляхом залишається тільки видаляти періодично налипшие частинки, які “наловив” неомагніт. Дешево і абсолютно легально!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *