Чому сучасні дівчата не хочуть виходити заміж


Закони сучасного життя диктують свої правила, іноді ці правила досить жорстокі. Товариство виховується на зовсім інших, досить простих ідеалах: створити сім’ю, народити дітей, жити в достатку. Часто прагнення до останнього пункту, і бездіяльність чоловіків, змушує жінок вчитися жити самостійно.

Сьогодні у світі, в більшій мірі, ніж коли-небудь, панує рівноправність. Воно проявляється в усьому: жінки прагнуть самі себе забезпечувати, займають високі посади в уряді, намагаються бути повністю незалежними.

Ніколи раніше, жінки не могли висловлювати подібної, самостійної точки зору. Товариство диктувало: потрібно жити, як всі, покликання жінки — вийти заміж і народити дітей. Проте в сучасному світі можна знайти безліч прикладів, коли жінка до 40 років перебуває в статусі одиначки, за своїм бажанням. Чому це відбувається?

1. Прагнення йти вгору по кар’єрних сходах.

Для багатьох жінок дуже важливий стабільний заробіток, особливо якщо вони мають успішну і високооплачувану посаду. Можливо, багато хто відповість, що не можуть кинути улюблену роботу і вийти заміж, зайнятися дітьми і перестати вдосконалювати себе як особистість.

З такою думкою можна посперечатися. Зустріч двох зрілих людей, з великим життєвим досвідом за плечима, цілком може послужити поштовхом до створення щасливої сім’ї. Необов’язково виходити заміж рано, коли дівчина ще не готова до відповідальності. У таких випадках і виходить так, що в її житті є тільки діти, дім і чоловік, який постійно відсутній. Час треба приділяти і собі, своїх занять і свого дозвілля. Домработница, втомлена від домашніх справ, буде багатьом чоловікам нудна, а от з освіченою, розумною жінкою, чоловік завжди знайде теми для розмови.

2. «Мужики перевелися».

Більшість жінок в голос твердять, що сучасні чоловіки вже не ті, що більше немає справжніх мужиків, і краще бути одній.

Ця думка теж помилково. Можливо, ці дами просто не там шукали. Справжніх чоловіків і в наш час велике безліч, варто тільки придивитися краще. Проблема полягає в іншому: такі чоловіки в дружини беруть справжніх жінок. Зараз мова не про красу або умінні вести домашнє господарство, а про справжньої жіночності. Про тих жінок, у кого ще не видно чоловічий риси.

3. Найбільш цікавий тип жінок – чекають принца.

Вони в змозі прожити все життя в мріях про щось більше, ніж реальність їм може запропонувати. Від них можна почути безліч думок на тему того, чому нинішні чоловіки гірше тих, кого вони самі собі придумали. Такі жінки до старості залишаються самотніми, проживаючи життя мріями, в своєму маленькому світі, не звертаючи уваги на зовнішні фактори. Рада тільки один: перестати дивитися на світ через призму рожевих окулярів.

4. Волелюбні жінки.

Любов до свободи іноді проявляється в дуже негативних речах. Безліч таких жінок, дуже люблять увагу чоловіків, але ніяк не можуть зупинитися на одному. За своїми переконаннями, вони близькі до «чекають». Такий підхід до життя варто міняти. Балувати своє Я можна до певного часу, але що ж станеться коли зовнішність і чарівність будуть не такі сильні? Самотність.

5. Розлучені.

Такі жінки мають постійний страх, що все може повторитися знову, або зовсім, на їхню думку, розчарувалися в чоловіках. Але ж не можна судити всіх чоловіків по одному, выделившемуся в даний момент. Або ж побувавши в шлюбі, настільки набридла прання, прибирання, чоловік, що вони твердо вирішили, що краще бути однією, ніж мучити себе. Такий вибір не варто засуджувати. Багато втомлюються від рутини, і намагаються вирватися з клітки.

6. Чужа сім’я – темний ліс.

Бувають випадки, коли надивившись у власній родині, як маму б’є папа, диктує свої закони і всіляко принижує, дівчинка приймає рішення, що ніколи не буде на місці мами. Більш точно – ніколи не стане жити з чоловіком. Психологічна травма, що йде з дитинства, дійсно має велику силу. Це правило закріплюється глибоко в підсвідомості, і заважає жити нормально. Таку точку зору варто переглянути. Багато жінок на планеті живуть у щасливій родині, все життя з глибокою любов’ю і повагою ставляться до свого чоловіка, і за все йому вдячні.

Причин, чому жінки відмовляються виходити заміж, багато. Можливо, варто поміняти свої погляди на життя, і озирнутися навколо. Можливо, поруч знаходиться дійсно хороший чоловік, але більш близького знайомства заважає внутрішня тривога. Не можна позбавляти себе простого жіночого щастя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *