Блефаропластика або корекція століття

Всім доброго часу доби, сьогодні наш портал – 33Devici.Ru розповість про досить рідкісною і непростою процедурою, яка застосовується у сфері пластичної хірургії, такий як блефаропластика століття.

У сполучених штатах америки виконується близько 100 000 операцій блефаропластики кожен рік. Процедура більш поширені серед жінок, ніж серед чоловіків. Отже, давайте дізнаємося докладніше, що це таке.

Блефаропластика століття

Блефаропластика – це косметична хірургічна процедура, яка видаляє жирові відкладення, надлишок тканин, або м’язи повік, щоб поліпшити зовнішній вигляд очей. Основною метою використання блефаропластики є поліпшення естетики очей.

У деяких літніх людей, обвислості і надлишки шкіри навколо очей можуть бути настільки великим, що це обмежує діапазон огляду. У таких випадках, блефаропластика фото якої можна подивитися нижче пропонує більш складні рішення.

Блефаропластика може виконуватися як на верхньому або Нижньому столітті. Вона може включати в себе видалення надлишків шкіри і жирових відкладень, скорочення окремих м’язів, оточуючих повіки. Мета – забезпечити більш молодий вигляд шкіри або поліпшити зір.

Таким чином виділяють два напрямки:

Це нижня блефаропластика і верхня блефаропластика.

Верхня блефаропластика

Хірург починає з прийняття рішення, буде ризик при видаленні такого надлишку шкіри і жирових відкладень. У цей час людина сидить у вертикальному положенні, і хірург відзначає, де будуть зроблені розрізи на шкірі. Як правило розрізи виробляються в місцях, де проходять складки шкіри, зверху та знизу очей. Потім хірург вводить місцевий анестетик, щоб провести знеболювання.

Багато хірурги також так само, вводять заспокійливе внутрішньовенно під час процедури, щоб пацієнт був більш спокійний.

Розріз виконується у формі півмісяця, в процесі якої видаляються непотрібні елементи шкіри і жирових відкладень, щоб очі після блефаропластики виглядали природно, хірург маскує шви після розрізу, щоб їх не було видно.

Нижня блефаропластика

Як і будь-яка хірургічна процедура, блефаропластика може призвести до інфекції і утворення рубців. Хороший догляд за раною після операції може зменшити ці ризики. У тих випадках, коли занадто багато шкіри видаляється з повік, людина може відчувати труднощі, закриваючи очі. Синдром «сухого ока» може розвиватися внаслідок такої операції, можливо, доведеться використовувати спеціальні краплі для змазування очей.

Блефаропластика ціна

Блефаропластика фото до і після – 2

Блефаропластика фото до і після – 3

Деякі альтернативи блефаропластики включають:

  • Позбавлення від зайвого жиру в організмі;
  • Фізичні вправи;
  • Використання макіяжу, для підкреслення або приховування деяких рис обличчя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *